Recenzie AEG

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

Pridané: 6. novembra 2016

(naposledy upravené 6. novembra 2016)

Zakúpený v XXLTUZEX

• Vsadili sme na práčku značky AEG pretože naša stará AEG-čka slúžila pez poruchy vyše 8rokov a to prala kaźdý deň a navyše z domu odchádzala ešte funkčna poslúžiť dalšej rodine :) . S novou zatiaľ veľká spokojnosť a dúfam že aj s výdržou budeme rovnako spokojný.
  • Na práčke bola nálepka na ktorej bola uvedená 10 ročná garancia na motor a nie doživotná záruka. No keď nám celá práčka dožije 10 rokov bez poruchy budeme maximálne spokojný ;)
  • Programy sú dosť dlhé a treba kombinovat tlačidlá eco a úspora času inak si pôjde vyšše 4 hodiny a to je dosť!

Používame ju druhý týždeň s tým že si oddýchla iba jeden deň, takže zatiaľ si vychutnávame programy. Pri programoch kde sa dá použit tlačidlo ECO sme začali použivať odložený štart tak aby sa sama spustila v noci a doprala ráno. Je tichá no nezdá sa nám tichšia ako naša stará AEG-čka.

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Anonym Anonym

Pridané: 29. októbra 2016

• Super. Treba zvoliť správny program a ususi super a pomerne rýchlo. Veci skladám do skrine a pekné sa vyrovnajú.pradlo je makucke. Úspora času veľká pomoc.
  • Treba žehliť košele a blúzky a posteľné prádlo ale nemôžem chcieť všetko. Trosku zmolkuje oblečenie.

Super pomocník hlavne v zimnom obdobi

AEG AbsoluteCare T8DEC68SC

• Kvalita susenia
  • Rychlost susenia
  • Spotreba
  • 10 rokov zaruka na motor
  • Moznost napojenia do odpadu ( sucast balenia )
  • Tepelne cerpadlo
  • Zatial nic iba to ze som ju nekupil skor :-)

Na dnesnu dobu som prekvapeny z celkoveho prevedenia susicky , vyzera kvalitne aj sa tak zatial sprava. Ale co je hlavne je to uzasny pomocnik v domacnosti. Nikdy sme ju nemali ale uz si to bez nej nevieme predstavit. Ziadna nadmerna vlhkost v dome zo susenia a veci su velmi prijmne a mekucke. Prestali sme pouzivat avivaz a veci su vonavejsie a maksie ako pri pouziti avivaze a klasickom suseni. A co je naj vyhoda netreba zehlit :-) susicku urcite doporucujem kazdemu kto ju nema a uvazuje o nej nedajte sa odradit je to genialna vec

Overený zákazník XXLTUZEX Overený zákazník

AEG HK 955070 XB

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 6. júla 2015

Zakúpený v OKAY.sk

Zvykáme si, super ovládanie jednoduché.

Overený zákazník remeslo pp Overený zákazník

Pridané: 3. novembra 2014

Zakúpený v remeslo pp

• Výkon
  • Ergonomia
  • Profi nástroje

Produkt odporúčam
Všestranné využitie
doporučujem k nástrojom v dielni

Overený zákazník remeslo pp Overený zákazník

Pridané: 5. mája 2014

(naposledy upravené 5. mája 2014)

Zakúpený v remeslo pp

Overený zákazník ihrysko.sk Overený zákazník

Pridané: 22. februára 2014

Zakúpený v ihrysko.sk

• zabavna hra
  • vela kombinacii ako hrat
  • silna interakcia medzi hracmi
  • napatie dokonca
  • jedna partia do 30-40 minut
  • treba vediet po anglicky aspon základy
  • grafika je fajn, ale niektore prvky hry mohli byt graficky viac vyznacene (power station a plaza by malo byt vyraznejsie)

hladal som rychlu hru, ktora nie je len o nahode pre 5 hracov, ktora ma silnu interakciu medzi hracmi

tuto hru bezne hravam aj sam, simulujem hru 2 hracov a jej kombinacne moznosti ma stale bavia

komponenty su trvanlive

je to trosku ako Carcassone, ale je to dynamickejsie s vacou interakciou medzi hracmi a vacsim vzajomnym skodenim

cena je za kvalitu prijatelna

vhodna pre ludi, ktori maju radi kombinovanie novych moznosti a nevadi im vzajomne skodenie

kupu nelutujem, naopak sa z tejto hry velmi tesim

hrje vyborny filler,alebo tiez vhodna ako turnajova hra na cely vecer

pravidla su velmi jednoduche, zaklad sa vysvetli za 3 minuty, bodovanie za dalsich 5

AEG HBS 1000 E

AEG HBS 1000 E

Anonym Anonym

Pridané: 3. marca 2011

• rýchla spesná dobre sedí v ruke
  • zatiaľ ziadne

je to jehnoducho dobrá kúpa

Zobrazujem 321 - 330 zo 330 recenzií 1...13 14 15 16 [ 17 ]