Recenzie Audio-Technica

Audio-Technica ATH-M40x

Overený zákazník Hudobné Centrum Overený zákazník

Pridané: 21. decembra 2015

Zakúpený v Hudobné Centrum

• slúchadlá v profi kvalite vhodné na monitorovanie v štúdiu, aj na bežné počúvanie,
  • charakteristika slúchadiel je tzv. "plochá", t.z., že nezvýrazňujú nadmerne basy ani výšky, čo považujem za výhodu (je možné samozrejme upraviť ekvalizeróm na prehrávacom zariadení),
  • dva káble s pozlátenými konektormi a redukciou,
  • kábel sa dá odpojiť, napojenie na ľavej strane,
  • do značnej miery tlmia okolité zvuky,
  • veľmi dobre znejú po pripojení na Fender kombo (pre "tiché" cvičenie na el. gitare).
  • väčší rozmer slúchadiel - nie sú príliš vhodné na "behanie" po meste (ale nakoniec aj to sa dá, ak nebude vadiť, že vyzeráte ako zvukár zo štúdia...)
  • pri dlhšom pobyte v slúchadlách sa človek pod nimi trochu potí,
  • nutnosť použiť len dodané káble,
  • (tieto nevýhody nie sú závažné).

- pri danej cene vychádzajú veľmi dobre v porovnaní s konkurenciou,
- znejú ako o triedu drahší produkt,
- vhodné na monitorovanie zvuku v štúdiu a na audiofilské počúvanie hudby hlavne v interiéri,
- vhodné na cvičenie na el. nástrojoch (tiché),
- slúchadlá som vybral najmä podľa internetových recenzií,
- profi kvalita zvuku aj mechanických častí.

Pridané: 17. decembra 2015

Odporúčam, vynikajúce slúchadlá

Pridané: 16. decembra 2015

• kvalitny zvuk
  • prevedenie
  • vaha
  • maly nedostatok - konstrukcia. Trochu na hlave hore tlacia, ale toto moze byt len o zvyku.

Ak niekto uvazuje nad kvalitnymi sluchadlami za slusnu cenu, neviem ci najde lepsie v kategorii do 200 €.
Prevedenie vyzera byt kvalitne. Kabel sa nasuva do sluhadiel, kde sa uzamkne otocenim - pri dostupnosti nahradnych dielov zrejme dobra vec, ak sa poskodi kabel, jednoducho sa vymeni a nie je nutna oprava sluchadiel (ak sa neposkodi samotny vstup)
Zvukovo su na tom naozaj vyborne. V porovnani so studiovymi KOSS PRO 4AAT, co boli pred par rokmi rovnaka cenova kategoria, hraju o 2-3 triedy lepsie a je to pocut okamzite.
Tlmenie okoliteho zvuku je tiez vyborne.
Mala vyhrada je voci komfortu - horna cast sluchadiel, ktora je na hlave trochu tlaci - toto je len mozno otazka zvyku, kedze este ich dlho nepouzivam, nausniky su naopak celkom pohodlne.
Urcite sa najdu aj lepsie sluchadla, ale cena bude nasobkom k tymto

Anonym Anonym

Pridané: 11. decembra 2015

• Slušne sluchadlá
  • dobrá cena
  • kvalita
  • overená značka
  • dlhý kabel
  • vhodne iba na vnútorne použitie kôli dlžke káblu ktorý sa nedá vymeniť za kratší (na iné nosenie som ich ani nechcel)
  • nedajú sa zložiť ako výššia rada.

celkovo som so sluchdlamy maximalne spokojný.

Pridané: 7. decembra 2015

• Zvuk. Pohodlie.
  • Pre niekoho možno bežný dizajn.

Perfektné slúchadlá. Mám ich len na domáce využitie a za tú cenu sa lepšie zohnať nedajú.

Pridané: 29. novembra 2015

• Pohodlné. Presné.

Veľkosť dobre sa s nimi manipuluje. Univerzálnosť

Pridané: 23. novembra 2015

(naposledy upravené 23. novembra 2015)

• dokonalý zvuk
  • vôbec nič

ok

Pridané: 17. novembra 2015

• konstrukcia
  • zvuk
  • obsah balenia
  • zatial ziadne

- sluchadla sa pouzivaju spolu s digitalnym pianom
- splnili ocakavania

Pridané: 12. novembra 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Velmi kvalitny zvuk za rozumnu cenu, co som ocakaval.
  • nic

Jedny z naj sluchadiel do 200€.

Pridané: 2. novembra 2015

• vynikajuci zvuk
  • rozne dlhe vymenitelne kable
  • nic

Odporucam kazdemu s aspon minimalnym hudobnym sluchom. Ten rozdiel je pocut.

Pridané: 24. septembra 2015

• dobrý zvuk
  • nevidím zatiaľ

dobrý pomer výkon-cena

Audio-Technica AT2020USBPLUS

Audio-Technica AT2020USBPLUS

Pridané: 29. augusta 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Solidny mikrofon, dobry zvuk, jednoduche pouzivanie
  • Nutnost vsetko nastavit cez ovladaci panel vo windows (bolo by super, kebyze k tomu je vlastny volitelny software)

Mikrofon je skvely, za tu cenu ponuka naozaj super kvalitu. Nezachytava tak sum z okolia, pri dobrom nastaveni nie je pocut buchanie do klavesnice (tj pisanie), jedina nevyhoda je labilna trojnozka (nutnost dokupit nieco lepsie) a chybajuci pop filter (oproti napriklad takemu Rode NT USB, kde ma ale lepsi zvuk ako som vravel). Inak je to skvely mikrofon, ak clovek chce hovorit, ci speviat, a nepotrebuje naozaj super studiovy efekt.

Pridané: 19. augusta 2015

Zakúpený v Kytary.sk

• úplne super sluchátka v danej cenovej relácii
  • nemám nič

rozhodne vynikajúce štúdiové slúchadlá
plne doporučujem

Audio-Technica ATH-M70x

Audio-Technica ATH-M70x

Pridané: 10. augusta 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

• velmi kvalitny a vyrovnany zvuk,prislusenstvo v baleni plus puzdro
  • trocha sa potia usi ale to je dane uzavretou konstrukciou a kozenkovymi nausnikmi

sluchadla ma prekvapili hlavne svojim zvukom,su uplne vyrovnane zahraju od najhlbsich basov az po najvyssie vysky,nic nieje zvyraznene ani potlacene vsetko co je v nahravke presne to iste budete aj pocut,aj ked to zavisi aj od zbytku zvukoveho retazca a kvality nahravky,takisto nie su narocne ani na vybudenie,hraju dostatocne nahlas aj pri prenosnom pristroji alebo nooteboku,nepotrebuju externy zosilovac ale ked ho mate tak nim nic nepokazite prave naopak,v svojej cenovej kategorii urcite patria k tym naj ale zas kazdy preferuje iny typ zvuku

Anonym Anonym

Pridané: 21. júla 2015

• Zvuk - ten najlepší aký som kedy počul
  • Dizajn - pre niekoho možno nič moc pre no mne sa strašne páčia, detaily, proste všetko
  • Kvalitné spracovanie, vyzerá to tak že táto konštrukcia vydrží aj nejaký ten pád na zem :)
  • Pohodlnosť - sú to tie najpohodlnejšie slúchadlá tohoto typu aké som kedy mal
  • Príslušenstvo - 3x kable, dostatočné dlhé v prípade že sa niektorý poškodí stačí ho dokúpiť, skvelá vec
  • Málo čo mi príde dokonalé ale tieto slúchadlá sú takmer dokonalé :D
  • Všimol som si že koncovky tých JACKov sú trocha na pohlaď zle spracované, možno je to len v mojom pripade, nakoľko to vobec nevadí v používani proste to ani nieje problém a musim sa blišie pozrieť aby som vobec videl že je tam trocha niečo zle spravené, možno to takto vidím prave preto že zvyšok sluchadiel su uplne dokonalé spracované všetko dokonalé upravené...

za cenu 170€ máte slúchadlá snad najlepšie na svete, pred týždnom som kupil podobne sluchadla inej značky za 50€ a hned som ich vratil, tieto mi hned na prvý pohlad prišli dokonalé, fakt je to tá najlepšia investicia.

Pre niekoho zbytočný luxus pre mňa to najlepšie čo som mohol kúpiť

Pridané: 21. júla 2015

• Kvalita zvuku
  • Spracovanie
  • Potrebny burn-in, aspon zo začiatku
  • Menší únik zvuku do okolia

Keď som ich dostal prvé dni som bol trochu sklamaný zvukom, bassy s výškami vôbec nesedeli ale cca po 50 hodinách burn-inu sa frekvencie začali usmerňovať a tým pádom aj zlepšovať zvuk. Spočiatku som ich chcel vrátiť ale dnes, po týždni by som ich už nevymenil za žiaden iný prodekt. Nosím ich aj pravidelne po vonku a nemam zatial žiadne problémi či už s váhou alebo pohodlnosťou.
Vrelo odporúčam všetkým ktorý si potrpia na kvalitnej hudbe. Samozrejme platí pravidlo čo do nich vložíte to z nich výjde.
Zo začiatku je dobre pripraviť ich na používanie počúvaním rôzných žánrov hudby, najlepšie FLAC formátom na polovičnej úrovni zvuku nech si zvyknú na presnosť podania frekvencií. Neskôr kľudne nejakými 320kbps mp3-kami.

Pridané: 26. júna 2015

Výborná kvalita zvuku

Pridané: 20. júna 2015

• pomer cena/výkon/parametre
  • chýba koncové vypínanie, pevný cinch výstup (pevne pripojerný kábel), stroboskop 50 aj 60 Hz pri použití DC motora ????, slabo viditeľné značky stroboskopu pre 50 Hz, ľahký tanier, dodávaný len ľahko "posúvateľný" slipmat - pre DJ

veľmi podobné časti ako u gramofónov RELOOP (tanier, stroboskop, osvetlenie prenosky, tlačidlá ((asi univerzálne časti) - asi rovnaký vyrobca dielov - vysvetľovalo by značky stroboskopu pre 50 aj 60 Hz na tanieri)), celkový dojem dobrý, kvalita zvuku dobrá, šumy malé, vzhľad dobrý, ovládateľnosť dobrá. Chcelo by to lepšiu prenosku (kvalitnejšie MM sú k dostaniu priamo od výrobcu). Mne osobne veľmi chýba automatické koncové vypínanie. Celkové hodnotenie - dobrá kvalita úmerná cene a skutočnosti že gramofón je primárne určený pre DJ.

Audio-Technica ATH-M30x

Audio-Technica ATH-M30x

Pridané: 29. mája 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

• slusny zvuk a stage presence (nie som audiofil; niekto sa stazoval na nedostatok basov, za mna nesuhlasim, basov je dost, ale nie vela, co mne plne vyhovuje)
  • pohodlne
  • dlhy kabel (nepouzivam sluchatka na pocuvanie hudby na cestach, ale skor na "home studio" zalezitosti, dostatocne dlhy kabel povazujem za vyhodu)

Som spokojny so sluchatkami - AT si ziskala noveho zakaznika.

Pridané: 29. mája 2015

Zakúpený v MUZIKER.sk

• dobry zvuk vzhladom na cenu
  • su celkom pohodlne
  • dlhy kabel
  • primerana izolacia okolia

AT si ziskala noveho zakaznika.

Zobrazujem 261 - 280 zo 301 recenzií 1...12 13 [ 14 ] 15 16