Recenzie Blizzard Entertainment

Pridané: 7. decembra 2011

• lacnejšie ako kupovať WOW + tBC
  • viac doplnkov v balení - knihy...

Určite odporúčam.

Diablo 3

Diablo 3

Pridané: 29. júna 2011

• Všetko perfektné.
  • Ešte nevyšlo.

Pretože diablo bola a vždy vzde a zostane moja srdcovka.Táto hra je založená na silnejšie ale aj menej slabšie PC.Blizzard sa naozaj snaží dať to čo na najmenej malé hardwarové požiadavky.Produkt zatial nevisiel ale ak vyjde hned si ho kupim.Vrelo doporučím kúpiť ale ak nepoznáte ostatné diely Diabla tak stiahnuť Diablo 1,Diablo 2, Diablo 2 LoD a kým to všetko prejdete Diablo 3 bude klopať na dvere :).Konkurencia ak vyjde táto hra nebude velmi velka pretoze:znicitelne prostredie , nic neskopirovali z inych hier ako z ostatnych dielov diabla,vždy blizzard niecim novym prekvapý napriklad teraz vyjde Diablo 3 Beta a približne o polroka neskor aj cela hra .Postav za ktore zatial mozeme hrat je 5 .Táto hra sa hodí pre každú príležitosť nudy.Je to skôr trošku hororová záležitosť ale výžne len trošku.Viem o čom hovorím.Tak neváhajte !!! :-).

Pridané: 4. mája 2011

• Uplne vsetko
  • Spracovanie
  • Online zapasy
  • Dabing, emocie postaviciek a tie vselijake priserky su naozaj podarene
  • Predsa len je to trosku starsia hra, cize necakajte nejaku extra grafiku.

Cela seria ci uz Warcraft 3 alebo World Of Warcraft (okrem cataclysm) ma velmi bavila, ak mate radi strategie a uvazujete nad kupou Warcraft 3, urcite ju vezmite. Na svoje si pridu aj hraci vo vyssej vekovej kategorii. Vrelo odporucam

Pridané: 6. februára 2011

• grafika
  • viac jednotiek, hrdinov, budov
  • zlepsenie od predchadzajuceho dielu
  • kampan
  • niekedy grafika
  • misie za Elfov

Tato hra oproti svojmu predchodcovi mierne stupla vo svojej kvalite a vselicom inom!!!! V tejto hre pribudol do kazdej rasy jeden hrdina!!! Tak isto pribudli aj nove budovy a jednotka, priserky, mapy, misie... V tejto hre je grafika rovnaka ako vo warcrafte 3 ! Ale o 20% minimalne lepsie ako predchodca !!!
Tuto hru som kupil za 15 eur a oplatilo sa !
Tuto hru som kupil lebo som to hral u kamosa a bavilo ma to a tak som si povedal ze tuto hru mozem mat aj ja !!!
Tato hra ma prekvapila lebo som ani necakal ze sa oproti predchodcovi zlepsi!!! Ale inak je to skoro to iste ako Warcraft 3 len o nieco lepsie!!!
ODPORUCAM vsetkym

• vela budov
  • niekedy ta grafika
  • malo hrdinov
  • misie za Nemrtvych a Elfov

WarCraft 3: Reign of Chaos je dobra hra ktora pobavi snad kazdeho hraca pocitacovych hier a najmä milovnikov strategickych hier. Tato hra vynika peknou grafikou, velkym mnozstvom map a vselicim inym. V tejto hre su styri rasy:
Orkovia
Nemrtvy
Ludia
Elfovia
V kazdej rase su 3 hrdinovia a mnozstvo jednotiek a budov.
Kampan je dlha,zaujimava. Zaujimavy je aj pribeh.
Tato hra ma vsak zaujimavu cenu za ktoru sa oplati ju kupit.
Tento produkt ma prekvapil lebo som od neho cakal menej.
Uz sa tesim na Warcraft 4 dufam ze bude o 100% lepsi ako je tento.Nie ze by tento nebol dobry ale mohol byt aj lepsi!
Napriek tomu aj tak ODPORUCAM vsetkym!!! OPLATI SA za tu cenu

Pridané: 24. apríla 2010

• je to na precvičenie mozgu...

Túto hru som kúpila môjmu synovi na narodeniny lebo chodí na počitačoví krúžok a tam sa túto hru hrá a veľmi ho baví a keď sú prázdniny tak by ju chcel hrať tiež ale namohol tak som mu ju teda kúpila lebo ho to baví. Túto hru som odporúčila aj mojim známim ktorý ju svojim deťom kúpili. A ich deti ju tiež radi hrajú. keby som si mala tento produkt mala ešte raz vybrať určite ani neváham

Zobrazujem 301 - 306 zo 306 recenzií 1...12 13 14 15 [ 16 ]