Recenzie Blow

Pridané: 8. augusta 2019

Zakúpený v iSpot.sk

Za dobrú cenu dobre autorádio. Spokojnosť.Pasuje aj do staršieho auta ako Octavia 1.

Blow BL011

Blow BL011

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 6. mája 2019

Zakúpený v tipa.sk

• Presná a rýchla lokalizácia, vibračný alarm citlivý, avšak žiadne plané poplachy.
  • Na čo som ho potreboval postačuje, len má výrazné nedostatky.
  • Funguje len cez sms nastavenia, aplikácia a web rozhranie nepoužiteľné (zabudnite na geofence a trackovanie, čo pri odcudzený hladať cez sms nič moc, pokiaľ je zariadenie v pohybe...)

Pridané: 18. februára 2019

Zakúpený v iSpot.sk

• za malo penazi dost muziky
  • chyba slovensky navod
  • neviem nastavit uvitaciu obrazovku

BLO W 76-856

Blow BVS-548

Overený zákazník tipa.sk Overený zákazník

Pridané: 17. mája 2018

Zakúpený v tipa.sk

• Vzhladom na cenu, kamera poskytuje prijateľný obraz
  • Možnosť individuálne si nastaviť sklon kamery a senzorov podľa požiadaviek a inštalácie na konkrétnom vozidle.
  • Doporučená inštalácia (kamera a senzory v hornej časti evidenčného čísla/EČ) je pre väčšinu vozidiel nemožná, pretože držiak kamery a senzorov je príliš hrubý (cca. 25mm) a značne prekrýva osvetlenie EČ. Moje vozidlo - Opel Corsa E - EČ v nárazníku. Otestoval som umiestnenie tejto kamery aj na vozidle Hyundai i30 s EČ na piatych dverách, no bol tu rovnaký problém. EČ bolo osvetlené len v spodnej časti.
  • Inštalácia kedy kamera a senzory sú v dolnej časti evidenčného čísla/EČ síce odstráni problém s osvetlením EČ ale kamera aj senzory vytŕčajú do priestoru, čo v prípade EČ umiestneného na nárazníku pôsobí neesteticky a zvyšuje riziko poškodenia kamery a senzorov.
  • EČ je v držiaku dodávanom spolu s kamerou upevnené v troch bodoch (pod kamerou a pod senzormi) ale tieto uchytné body značne zasahujú do EČ (zasahujú až tesne po horný okraj písmen/číslic v EČ) čo môže spôsobiť problémy na STK alebo pri elektronickom rozpoznávaní EČ (dialnice alebo garáž s obmedzným vstupom podľa EČ)
  • Ak sa predsa niekto rozhodne pre túto kameru a chce ju mať nainštalovanú v hornej časti EČ, doporučujem si vopred overiť či rámik držiaka EČ dodávaného s kamerou nebude prekrývať osvetlenie EČ - ináč musí rátať so značnou úpravou tohoto rámika - ja som musel v miestach medzi kamerou a senzormi odrezať z rámika cca. 18mm čo značne oslabilo rámik a navyše to nepôsobí moc esteticky.
  • Kedže mne vadilo aj uchytenie EČ v držiaku (uchytné body zasahujú až tesne po horný okraj písmen/číslic v EČ), musel som urobiť ešte radikálnejšiu úpravu. V podstate som musel použiť iný držiak EČ, na ktorý som namontoval len hornú čast originálneho držiaka s kamerou a senzormi. Pri takejto úprave je už neekonomické kupovať túto kameru a skôr porozmýšlať o inom produkte.
  • Vadila mi tiež pomerne hlasitá signalizácia (pípatko) cúvacích senzorov = musel som to trochu zatlmiť vatou

Pred kúpov si skontrolovať umiestnenie osvetlenia EČ a podľa toho sa rozhodnúť a predísť tak prípadnému sklamaniu.

Anonym Anonym

Pridané: 8. apríla 2018

• Laptopyshop.eu
  • Tabletu

Tablet ako keby bol pouzity baterka vydrzi hodinu prasklo nam sklo a to ho mame 3 dni velka nespokojnost neodporucam tento obchod

Overený zákazník Tekra.sk Overený zákazník

Pridané: 18. januára 2018

(naposledy upravené 18. januára 2018)

Zakúpený v Tekra.sk

• Pre deti do 7 rokoch OK.

Overený zákazník Tekra.sk Overený zákazník

Pridané: 6. decembra 2017

Zakúpený v Tekra.sk

• Nie je to celé v slovenčine

Blow AVH-8603

Blow AVH-8603

Anonym Anonym

Pridané: 30. decembra 2016

• Nic ma nenapada, dokonca ani ta cena
  • Vystupny vykon je tak max 6W na kanal
  • katastrofalny tuner
  • katastrofalne funkcie, AF, TA...
  • Zvuk aj pri plnom LOUD a basy a vysky je hrozny
  • vypadavajuci zvuk na cinch out
  • nereaguje na prve zatlacenie tlacidiel, niekedy treba stlacit aj viac krat

Radio mi bolo predane do kamiona, lebo v navode na obsluhu je napajanie 12/24V. Preto nemozem dat za vinu predajcovi, ze samozrejme radio ide iba pod 12V. Tri dni po zakupeni sa pozazilo usb a vypisovalo usb error. Ale to som neriesil, pretoze radio ma aj slot na kartu. Pri pouziti radia je to tak na infarkt. V meste kde uz aj sencor chyti stanicu, tak toto stale len susti.Pri pouziti AF stale preladuje a nakoniec tam hodi uplne inu stanicu. Pri pouziti funkcie TA zase kludne zacne hladat inu frekvenciu aj pocas vysielania dopravnych sprav. A este kopu inych veci ako blbe menu, proste zase polsky vyrobok. Este stastie ze mi to uznali ako reklamaciu a vymenili za pioneer

Blow B-11

Blow B-11

Overený zákazník eleo.sk Overený zákazník

Pridané: 13. júla 2015

Zakúpený v eleo.sk

• pohodlné používanie
  • praktický "štipček", plochý kábel
  • dobre "sedí v uchu" vďaka tvaru sluchátiek

šikovné sluchátka na bežné používanie

Zobrazujem 101 - 111 zo 111 recenzií 1...2 3 4 5 [ 6 ]