Recenzie Braun

• Výdrž batérie
  • Šírka príslušenstva
  • Vodotesnosť
  • V uchu hlučný

Príjemný prístroj, ktorý sa dobre drží. Oceňujem šírku príslušenstva a nástavcov. Poteší skutočne dlhá výdrž akumulátora. Ako super bonus je vodotesnosť. Zastrihávač chĺpkov v ušiach je síce fajn, ale pre mňa ako muzikanta, je príliš hlučný, až tak že som mal obavu o svoj sluch.

Overený zákazník Testuj.to Anet

• rýchlosť výsledkov
  • jednoduchosť používania
  • nepríjemné na oči

Tento prístroj má pomerne jednoduchú obsluhu a je príjemný do ruky. Prekvapili ma pomerne rýchle výsledky. Už po pár použitiach je pokožka dlhšie hladká a je na nej viditeľne menej chĺpkov, ale pre úplné zhodnotenie to chce určite trvá dlhšie, avšak zatiaľ som veľmi spokojná. Aplikácia môže na niektorých miestach mierne bolieť, ale napríklad v porovnaní s klasickým epilátorom, ktorý chĺpky vytrháva, je to veľmi zanedbateľné a aplikácia je teda úplne v pohode. Trochu nepríjemné môže pôsobiť skôr neustále blikajúci laser, ktorý je pre oko dosť drsný, ale možno pomôžu nejaké ochranné okuliare.

Overený zákazník Testuj.to Šárka

• kvalitný tovar
  • jednoduchá manipulácia
  • cenová dostupnosť
  • rýchlosť nabíjania
  • mokré použitie
  • ľahký

Tento multifunkčný zastrihávač ma na prvý pohľad zaujal. Jeho všestrannosť je skvelá, široké množstvo strihania či holenia. Strojček je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje. Rýchlosť nabíjania je veľmi pozitívna. Dizajn sa mi páči. Pri použití je presný a ľahko nastaviteľný.

Braun 53B

Braun 53B

Overený zákazník Holime.eu LD

• je to originál

Overený zákazník Testuj.to Daniel

Pridané: 21. marca 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Množstvo nástavcov, veľkosť, výdrže na batérie
  • Možnosť oholenia úplne do hladka
  • Veľkosť na cestovanie (príručná batožina do lietadla)
  • Veľké množstvo nástavcov, reálne ich človek používa menej
  • Oproti druhému zastrihávaču (brat z holandska) je výkon tohto zastrihávača trošku menší

Malý, jednoduchý zastrihávač s veľkým množstvom nástavcov.Hlavný důvod bola veľkosť a váha pri cestách len s príručnou batožinou. Toto spĺňa na 100 %. Dostatočná je aj výdrž na batérie, kde cestujem bez napájacieho adaptéra. Množstvo nástavcov je veľké, na druhej strane človek si vezme len jeden alebo dva a ostatné sú upratané v krabici doma. Za mňa spokojnosť na 90 %.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 21. marca 2023

• výkon
  • kvalita spracovania
  • multifunkčnosť
  • zatiaľ nič

Tento zastrihávač BRAUN MGK7330 je veľmi všestranný vďaka mnohým nástavcom, ktoré sú súčasťou balenia. Jednotlivé prvky fungujú skvele, vytknúť by sa dala akurát veľkosť nástavca na starostlivosť o telo, ktorý je podľa mňa dosť veľký. Nabíjanie je rýchle a batéria vydrží dlho. Jednoducho umývateľná taštička do ktorej sa strojček aj s komplet príslušenstvom zmestí bez toho aby zaberala miesto na viac je veľmi praktická. Strojček je naozaj viacúčelový a praktický. V porovnaní s ostatnými strojčekmi od konkurencie v tejto cenovej kategórii, ktoré vlastním, je jednoznačne najlepšou voľbou.

Braun 70S

Braun 70S

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Zakúpený v MALL.SK

Je to Braun. O.K. Dosť vysoká cena.

Braun CCR 2

• Kvalita oholenia
  • Vodotesnosť
  • Holenie za sucha
  • Holenie za mokra

Strojček som oddal takmer každodennému holeniu. Prvý deň bolo krásne vidieť ako pracuje. Pri dlhších fúzoch sa absolútne nemal tendenciu zasekávať. Išlo to oveľa lepšie, ako žiletkou. Sám si reguluje výkon podľa hustoty/tvrdosti. V prípade jemných fúzov/chlpov je veľmi tichý. O hustých fúzov o sebe samozrejme dá vedieť, ale nič čo by bolo nepríjemné. Skvelé je možnosť použitia priamo v sprche. K čomu sa viaže nástavec na telo, dĺžka je úplne akurát. Jediná nevýhoda je len horší záber pri holení na mokro v prípade použitia nástavca, ktoré si nepodbere fúzy.

Overený zákazník Testuj.to Šimon

• ľahký
  • kompaktný
  • dlhá výdrž batérie
  • Naozaj veľa príslušenstva

Veľmi vydarený multifunkčný strojček od značky Braun. Strojček je prekvapivo ľahký a krásne sa drží. Dizajn je jednoduchý a pekný. Tlačítko je v ideálnej polohe a ide ľahko zmačknúť. V základnej konfigurácii zvládne holiaci strojček mnoho úkonov. Ďalšie nástavce idú ľahko vymeniť, alebo pridať. Množstvo týchto nadstavcov je nadštandardné a skvele vystihujú označenie "multifunkčný" Za zmienku stojí správne namazané hnacie ústrojenstvo na nadstavcoch, výrobca maziva nešetril. Doplnkom je nabíjacia stanica a naviac darčekom k tomu je žiletka s nástavcami.
Funkčnosť a kvalita strihu je naozaj na vysokej úrovni. Skvele zastriháva fúzy, zvládne strihanie hustých vlasov a vďaka nástavcu na strihanie detailov si krásne upravíte línie. Za mňa môžem len odporučiť !!

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Doba nabíjania
  • Doba prevádzky
  • Holenie bez podráždenia
  • Silný motor
  • Množstvo príslušenstva
  • Nemožnosť bežne dokúpiť napríklad žiletku pre holenie tela

So strojčekom som veľmi spokojný, skôr som vlastnil 3 holiace strojčeky, teraz mi stačí iba jeden. Doba nabíjania je excelentná. Výrobca uvádza 1h, ale moje prvé nabitie bolo zhruba za 45 min a výdrž je tiež ukážková. Hlavica pre zastrihávanie fúzov je zatiaľ naozaj ostrá, bez nástavca neškriabe ani nekúše, pri použití bieleho hrebeňa je možné túto hlavicu bezpečne použiť aj na telo, ale chĺpky sú týmto nástavcom zastrihnuté zhruba na 3-5mm, čo je dobré skrátenie pre ďalšiu hlavicu, s ktorou sa skvele holí celé telo krásne do hladka a bez podráždenia. Hlavica pre zastrihávanie chĺpkov v nose tiež plní svoj účel. Vzhľadom k tomu, že nosím strnisko a vlasy zverujem kaderníčke, nie som schopný posúdiť použiteľnosť ďalších hrebeňov. Stručne povedané, ak hľadáte jeden strojček pre holenie od hlavy až k päte, je tento strojček pre vás určený.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Dlhá výdrž batérie
  • Veľa nástavcov
  • Vodeodolnosť
  • Zatiaľ nič

Tento pánsky multifunkčný zastrihávač som kúpila manželovi a po otvorení balíčka som bola veľmi prekvapená jeho obsahom ,strojček je ľahký a pekne padne do ruky ,krásne strihá fúzy aj vlasy .Holí nasucho aj namokro.Veľa možností zvolenia nástavcov.

Overený zákazník Testuj.to Radovan

• Hladkosť oholenia
  • Holenie 8 dňového strniska

Holiaci strojček som si zaobstaral, pretože som už vlastnil 5 sériu s ktorou som bol maximálne spokojný. Nový holiaci strojček ma nadchol najmä hladkosťou oholenia. Bonus je samočistiaca dobíjacia stanica,po oholení do nej strojček vložíte a on sa sám vyčistí a dobije batériu, nevýhoda tohto systému je,že sa musí dokupovať náplň do čistiacej stanice. Ďalší bonus je nabíjacie puzdro na cesty,kto často cestuje,tak bude nadšený. Čo ma trochu sklamalo,bolo holenie cca. 8 dní staré strnisko, nebolo to podľa mojich predstáv,čakal som viac. Celkovo som spokojný a môžem strojček všetkým maximálne odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Peter

• Dizajn
  • Umývacia stanica
  • Nabíjacie puzdro
  • Kvalita oholenia

Holiaci strojček S9 9477CC je nielen účinný, ale tiež veľmi šetrný k pokožke. Jeho kvalitná čepeľ a technológia flexibilného hlavového systému zaistí hladké a presné oholenie bez podráždenia pokožky. Navyše, moderný dizajn s elegantným prevedením robí z tohto strojčeka skvelý kúsok do kúpeľne. S vynikajúcou kvalitou a jednoduchou údržbou, vrátane čistiacej stanice a nabíjacieho puzdra, je tento strojček ideálnou voľbou na cesty aj na doma.

Overený zákazník Testuj.to Ivan

• Dlhá výdrž batérie
  • Robustné prevedenie
  • Náročnejšie čistenie
  • Absencia puzdra

Strojček pôsobí robustne a kompaktne. Samotná hlavná hlava je masívna a sľubuje dlhú výdrž. Pre zastrihávanie všetkého druhu je k dispozícii veľa nástavcov. U niektorých si nie som po jednom použití istý ich bezchybnou funkčnosťou, ničmenej hlavná hlava na skracovanie funguje bezchybne.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Rýchlosť
  • Jednoduchosť
  • Taštička
  • Občasné, normálne, jemné krátke pálenie po aplikácii

IPL Braun som dostal rýchlo. Dosť Dlho som sa odhodlávala, pretože mám na sebe tetovanie. Ale nakoniec som objednala a neľutujem. Miestam s tetovaniami sa vyhýbam a inak som spokojná. Rýchle pochopenie podľa manuálu a na druhýkrát už lepšia manipulácia s prístrojom. Funguje, už zaznamenávam zmenu, ale u každého to bude iné.

Braun 32B

Braun 32B

Overený zákazník Holime.eu Overený zákazník

Zakúpený v Holime.eu

Je to standardny originalny nahradny diel od vyrobcu. Funguje ako original zakupeny so strojcekom.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Tichý
  • Ostrý
  • Veľké množstvo doplnkov a nástavcov

Výborný strojček na fúzy a vlasy, ktorý ponúka širokú škálu funkcií a doplnkov pre starostlivosť o mužský vzhľad. Model je vynikajúcou voľbou pre mužov, ktorí chcú udržiavať svoj vzhľad bez nutnosti kupovať niekoľko rôznych strojčekov a doplnkov.

Jednou z najlepších funkcií strojčeka je jeho účinnosť. Strojček dokáže rýchlo a jednoducho odstrániť aj tie najťažšie fúzy alebo vlasy, bez toho aby spôsobil podráždenie.

Strojček obsahuje množstvo rôznych doplnkov, ako sú napríklad rôzne nástavce na fúzy a vlasy, držiak, štetec atď. Tieto doplnky sú veľmi ľahko vymeniteľné a vďaka nim je možné strojček použiť na rôzne účely, ako je strihanie vlasov, ochlpenia na tvári, alebo strihanie telových chĺpkov.

Dizajn strojčeka je podarený a ergonomický, čo uľahčuje jeho používanie počas dlhšej doby. Strojček sa tiež veľmi ľahko čistí a udržiava.

Celkovo je možné povedať, že Braun MGK7330 je skvelý all-in-one strojček na fúzy a vlasy a jeho kvalita, presnosť a výkon z neho robia vynikajúcu voľbu pre každého muža, ktorý sa chce starať o svoj vzhľad.

Braun XT5200

Braun XT5200

Overený zákazník Testuj.to Milan

• Flexibilita
  • príslušenstvo
  • ergonómia
  • vodeodolnosť
  • doba nabíjaniea

Tento zastrihávač má vymeniteľnú čepeľ ktorá je na telo pripevnená bajonetovým závitom. K tejto čepeli je v sade 6 nástavcov a jeden kryt čepele na prepravu. Tieto nástavce sú farebne odlíšené. Na tele 2 ks šedej farby a označené BODY 0 a 5 . A štyri nástavce čiernej farby označené 1,2,3 a 5 tie sú určené na úpravu fúzov. Súčasťou je aj nabíjačka. V balení je aj plátenný sáčok na prepravu pri cestovaní. Videl by som to skôr na pevný obal. Tam by sa asi zmenila cena.
Teraz samotná funkcia strojčeka.
Strojček má dostatočnú silu na úpravu fúzov aj celého tela. Ovládanie je veľmi jednoduché a strojček pekne padne do ruky. Nie je problém v žiadnom mieste holenia.
Veľmi dobre funguje na dlhšie a tvrdšie fúzy. Na tele úplne bez problémov. Mne vydrží cca 50 minút bez nabíjania. Strojček je vodeodolný, čo je skvelé pri sprchovaní, čistiť holiacu hlavu môžete tečúcou vodou. Pri nabíjaní nemôžete strojček spustiť. Dáva to logiku.
Za mňa celkové hodnotenie je skvelý pomer cena/výkon.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]