Recenzie Husqvarna

Super

Pridané: 25. apríla 2017

• Kvalitne a masivne prvedenie
  • Absolutne jednoducha konstrukcia
  • Jednoduuche zostelovanie nozov ako za nova tak i v priebehu kosenia pri dostelovani
  • Pevna rukovat(aj ked sa nezda ze to te dve skrutky mozu udrzat)ale je to do seba dobre zaprofilovane
  • Uchytenie rukovate - spoj kosacka/rucka
  • Noze prve 2-3 kosenia s novou kosackou nedoliehal po celej dlzke.asi 10cm od krajov nestrihal.musel si vybehat svoju drahu v protikuse a sadnut si.(spociatku sa to nedalo vystelovat dokonale)

Vyber kosacky tohto typu som zacal u al-ka,ale ked som si al-ko chytil do ruk v predajni v momente som zistil ze je to vyrobok "konzumnej doby"-vsetko z plastu,vsade vole,potocenie vretena islo I rukou s dost velkym odporom v zrovnani napr gardena,husqarna.. (doslo mi,preco ich je po inzeratoch tak vela na predaj skoro novych..)
Fiskars je kvalitne spracovany a urcite aj dobre pracuje ale ten uz podla mna straca caro jednoduchosi a ucelnosti tohto typu kosenia, kedze je to poriadne monsrtum.preto som od fiskars upustil.
Ostala gardena a husqarna.spracovanim a kvalitou velmi podobne kusy ale gardena je lacnejsia.(z tohoto dovodu je u gardeny viac recenzi lebo si ju kupi aj viac ludi ako husqarnu kde si muci clovek este priplatit)hrubka vretena a ostria nozov takmer totozna.nepaci sa mi u gardeny delena rukovat na viac casti kde aj pri dobrom dotiahnuti boli mensie vole.skusal som oba modely 380 aaj 400c co som myslel ze 400ka bude pevna ked ten plastovy klip vyzera masivne.
Kosenie som neskusal,no urcite bude taktiez dobre a lahke.

Znacku brill -som nejak nepreveroval.Stigu som nechcel.
Znacku "hecht"..som sa neunuval ani zadat do google :-)

Ostala teda len husqarna a to rozhodnutie medzi 54 a 64.lisia sa od seba len vo vyske strihu a par rozdielmi technickeho prevedenia stelovania vysky strihu.
Kedze travu striham na 3cm nepotreboval som vatsi strih a ani vo vetsich palavach nepotrebujem kosit na vatsiu vysku.travniku sa dari vyborne.
Kupil som 54ku a som snou naozaj spokojny,proste mam rad kvalitne a funkcne vyrobky.

Jedina vec,co musim o husqarne povedat je nie moc vydarene pripevnenie samotnej rukovate o kosacku.v profilovanom plechu je iba otvor asi 8mm kde sa zahakne rukovet s kolikom ale nepride mi ze to vydrzi dlhe roky.bude sa to mat tendenciu "vyveklat".ale nie je to nic co sa nebude dat pripadne opravit a prerobit na nejaky cap. Zatial 1rok bez akehokolvek problemu a som spokojny ze som sa rozhodol pre husqarnu.kosi perfektne

Husqvarna 535 Rx

Husqvarna 535 Rx

Pridané: 24. augusta 2016

• relatívne ľahký krovinorez 6,1kg 1,6kW pre mňa brutálna sila, také že namotávanie sa trávy alebo buriny na reznú hlavu nehrozí, kosí do radu všetko bez zaváhania
  • zanedbanú zaburinenú plochu - burina vyššia ako 0,5m s hrubými stonkami, ktorú sme predtým kosili dvaja bežnými kosačkami celé poobedie s týmto krovinorezom urobím za hodinku, spolu cca 12 árov
  • pohodlný dvojramenný nosný popruh so zopnutím vpredu
  • odsadená rúčka, dobrá ergonómia. Rozhodoval som sa medzi Stihl FS 130 a týmto. Oproti Stihlu 5,9kg 1,4kW má mierne vyšší výkon aj váhu, tých +0,2kg možno pripísať na vrub odsadenému držiaku rúčky čo Stihl ponúka až o triedu vyššie
  • kúpené v akcii, stál o viac ako 100E menej ako bežne
  • nastavovanie sklonu rúčky a závesu bez náradia voľnou rukou
  • ľahké spoľahlivé štartovanie
  • značkový výrobok, s prípadnými náhradnými dielmi nie je problém
  • ochranný nástavec by mohol byť väčší, kosená hmota fŕka všade
  • vyššia cena

vhodné pre toho kto potrebuje spoľahlivý výkonný a ľahký krovinorez pre väčšiu ošetrovanú plochu

Husqvarna 64

Husqvarna 64

Pridané: 15. augusta 2016

• Zvládne aj vyššiu trávu,
  • nerovný terén,
  • má pevnú konštrukciu, myslím, že vydrží dlho.

Kosačku mám 3 roky. Máme 1500m pozemok, pomerne hrbolatý a na chalupu nechoidíme každý týždeň, čiže tráva rastie a rastie a táto kosačka si s ním dobre poradí,Ľahko sa nastavuje výška nožov. Doteraz som nepotrebovala žiadnu údržbu. Odporúčam.

Husqvarna 555 RxT

Husqvarna 555 RxT

Pridané: 3. augusta 2016

• Zbytocne je tu opisovat stroj. Je to stroj na profesionalne pouzitie na celodennu prevadzku v tom najtazsom terene! Nosny system je absolutne spickovo porieseny. Po celodennom narocnom koseni Vas urcite nebude boliet chrbat tak ako pri obycajnom nosnom systeme. Ergonomia systemu je navrhnuta tak aby zvladla aj nepredvidane situacie. Cena je adekvatna ku kvalite vyrobku. Dobra rada: radsej mat predimenzovany stroj k vlastnym potrebam ako mat stroj co sa trapi a je nespolahlivy!

Absolutna TOP kvalita.

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 19. júla 2016

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

Je to kvalitný výrobok

Pridané: 9. júna 2016

• výkon
  • spolahlivosť
  • jednoduchá obsluha
  • možno cena

pracujem s ním profesionálne a je to naozaj dobrý stroj, s hrubým silónom nemá zábrany, skosí všetko, aj pletivo :D , s ocelovými nožovými hlavicami treba naozaj opatrne a odpíli aj menšie stromky... pri bežnom používaní prídete na jeho limity len velmi obtiažne, pri profesionálnom použití, pri práci s rozumom splní všetko, čo sa od neho očakáva.

Overený zákazník DAES s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 6. júna 2016

Zakúpený v DAES s.r.o.

l

Pridané: 5. júna 2016

• Sila, kvalita, robustnost
  • Nič možno len cena ale je to husqvarna a kto už dáku vlastnil tak vie ze za kvalitu si treba zaplatiť.

Úžasný profi stroj. Som sním nadmieru spokojný. Z prehľadom povala aj trávy vyše pása a to bez pridusenia motora. Môže frcat nonstop. Proste husqvarna... Vrelo odporúčam!!!

Husqvarna 560 XPG

Husqvarna 560 XPG

Overený zákazník DAES s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 19. februára 2016

Zakúpený v DAES s.r.o.

• Vynikajúca píla.

Rýchlosť odozvy predajcu ma prekvapila a tak isto aj dĺžka dodania. Takéto zariadenie a za tak krátku dobu som nečakal.

Pridané: 31. januára 2016

• Mam ju asi sest rokov a ide bez jedinej chybicky.
  • Pouzivam ju casto za studena aj za tepla startuje dobre.
  • nic

Dobra pila

Pridané: 8. októbra 2015

• super masinka hned po naliati benzinu chytila na prvy sup prevedenie pekne nie plastik kryt spojky kov dobry vykon made in sweden
  • zatial dost malo odskusana uvidime po 5 rokoch

odporucam hlavne pre tých kto chce pilit a nie babrat sa s pilou

Husqvarna 440 970 56 00‑35

Husqvarna 440 970 56 00‑35

Pridané: 23. septembra 2015

• výkon, spotřeba, hmotnost...
  • nic

Nižší spotřeba, zvládne na celou lištu ( 38cm ) suchý akát bez většího trápení :) Poměrově výkon, cena, spolehlivost je pila na nejvyšších příčkách. Nechám si ji na celý život :)

Pridané: 31. augusta 2015

• Veľký výkon
  • Nepochopiteľne krátka životnosť

V jeden teplý deň keď som pílil 13 psm mäkkého dreva sa zadrela. Oprava by stála 370 €. Tak som radšej kúpil novú

Ochranné protiporézne topánky Husqvarna CLASSIC

Ochranné protiporézne topánky Husqvarna CLASSIC

Pridané: 21. augusta 2015

• vydržali pol roka

nato ze je to husgvarna je to bieda nechcel by som ich uz nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!

Husqvarna 135 R

Husqvarna 125 BVx

Overený zákazník HSQPartner.sk Overený zákazník

Pridané: 21. mája 2015

Zakúpený v HSQPartner.sk

• Ľahký, pekný dizajn, rýchle štartovanie.
  • Na zmenu fukera na vysávač by bola výhodná krídlová matica, aby sa nemuselo používať náradie. Nie je vhodný na drobné lístie v tráve

Som spokojný

Overený zákazník www.lacnenotebooky.eu Overený zákazník

Pridané: 11. mája 2015

Zakúpený v www.lacnenotebooky.eu

• Kvalitný stroj velmi výkoný

kvalita ktorá pri iných značkách nie je

Pridané: 28. apríla 2015

• všetko pre ..nemá chybu ..v ťažbe max. osvedčená a nikdy zradná ani tou najmenšou drobnosťou....je to lesný nezmar.
  • absolútne nič....skorej bi som pridal pre ešte viac....

je to max. dobrá píla kto má rozum - kupuje....

Zobrazujem 221 - 240 zo 274 recenzií 1...10 11 [ 12 ] 13 14