Viac Karnasch produktov
Karnasch 2204061020142
Karnasch 201255056
Karnasch 201255021
Karnasch 201141100
Karnasch 201015023
Karnasch 201141125
Karnasch 306228060020 | Tvrdokovová stopková fréza 6x20-57x6 mm, Z=3
Karnasch 108055270010
Karnasch 201147062
Karnasch 201121090
Karnasch 211500014
Karnasch 113091030 | M (SKM) - Kužeľová špicatá fréza HP-3 6,0x20x6-50/14° mm, nepovlakované
Karnasch 114037015 | G (SPG) - Špicatá fréza HP-9 8,0x20x6-65 mm, nepovlakované
Karnasch 115055035 | F (RBF) - Zaoblená fréza HP-7 8,0x20x6-65 mm, povlakované
Karnasch 307320020010003 | Tvrdokovová jednozubá stopková fréza 2,0x10,0-38x3 mm, Z=1
Karnasch 114968 | Sada frézok 10 a 12,0 mm, stopka 6 mm - 10 ks špeciálne univerzálne ozubenie HP-3 PLUS povlakované
Karnasch 401040080
Karnasch 107100185010
Karnasch 111120420010
Karnasch 201141150
Karnasch 2205300630024
Karnasch 111100400030
Karnasch 201765070
Karnasch KATSV 100