Recenzie POLAR

Pridané: 6. januára 2015

• Presnosť meraní
  • Výdrž batérií
  • Kvalita hrudného pásu

Ostal som veľmi nemilo prekvapený z kvality a funkčnosti tohoto zariadenia. Výrobok som dostal od sestry na vianoce a preto ani neviem kde bol kúpený. Je mi ľúto povedať sestre, že je to na nič. :-( a že sú to vyhodené peniaze.
Zariadenie je absolútne nepresné a výpočty napr. spálených kalórií sú absolútne mimo raality. Odchýlka cca 40% od skutočných prepočtov sa mi zdá naozaj veľmi zlá na to, že zariadenie pracuje s mojimi presnými údajmi ako je vek, hmotnosť pohlavie a výška atď. Zariadenie aktuálne už ani nepoužívam. Stratil som v neho absolútnu dôveru a presnejšie údaje dostanem napr. už z môjho rotopedu, ktorý počíta s odchýlkou medzi 10-12% (a to som chcel ja hlupák naivný mať presnejšie údaje). Nehovorím o podpriemernej výdrži batérií (a to som poctivo hodinky uvádzal po použití do spánkového režimu ako bolo v návode) Ďalšia vec čo ma šokovala bola kvalita prevedenia hrudného pásu. V mieste kde sa pás spája (princíp ako dámska podprsenka) sa mi už asi po piatom použití začal spoj strapkať. Myslel som, že zle vidím. Strašný šmejd za strašné peniaze. :-(
Za seba teda môžem povedať, že určite neodporúčam investovať do kúpy tohoto zariadenia.

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 27. decembra 2014

Zakúpený v K24.sk

• Vela zaujimavych funkcii
  • Individualne nastavenia podla preferencii
  • Mobilna aplikacia zatial iba pre iPhone
  • Neponuka fotografovanie pocas sportu

splnuje moje pozadavky

Pridané: 21. septembra 2013

• batéria
  • hrudný pás

Polar RS300X som si kupoval za predpokladu vysokej kvality.
Som sklamaný, lebo som kúpil precenený výrobok. Pred tým som vlastnil lacný Šport Tester z Lidlu. Ten mi vydržal oveľa viac bez problémov. V tomto prípade neplatí porekadlo "Nie som taký bohatý aby som si kupoval lacné veci.
Merač TF z Lidlu cena cca 35 €
Polar RS300X ktorý vydržal fungovať spoľahlivo cca 6 mesiacov aj jeden deň.
Oprava!
Výmena batérie, nový hrudný pás, 2 x poštovné - zaslanie na reklamáciu a zaslanie späť.
spolu nakúpené v TOP-TREND 43,74 €

bateria vydržala menej ako 7 mesiacov záruka 3 mesiace
hrudný pás vydržal menej ako 7 mesiacov, záruka 6 mesiacov

Som sklamaný.
Peter Kollárik

Pridané: 21. septembra 2013

• batéria
  • hrudný pás

Polar RS300X som si kupoval za predpokladu vysokej kvality.
Merač TF z Lidlu cena cca 35 €
Polar RS300X ktorý vydržal fungovať spoľahlivo cca 6 mesiacov aj jeden deň.
Oprava!

Overený zákazník SPORTWARE.sk Overený zákazník

Pridané: 6. septembra 2012

Zakúpený v SPORTWARE.sk

• jednoduchý
  • chýba slovenské alebo ceske menu

ok

Zobrazujem 101 - 107 zo 107 recenzií 1...2 3 4 5 [ 6 ]