Recenzie Sony

Sony VTC6 monočlánok 18650 3000mAh 30A

Overený zákazník vapeklub.sk Ladislav

Pridané: 17. marca 2024

Zakúpený v vapeklub.sk

Funguje jak má a nezaznamenal jsem žádnou závadu

Sony BDP-S6700

Sony Bravia KD-55X75WL

Sony Bravia KD-55X75WL

Overený zákazník Alza.sk Boss1010

Pridané: 13. marca 2024

(naposledy upravené 13. marca 2024)

• Dizajn,
  • Jednoduché menu
  • Dobrý zvuk
  • Zatiaľ žiadne

Sony Alpha A7 IV

Overený zákazník AQT Tomas M.

Pridané: 11. marca 2024

Zakúpený v AQT

• prehľadnejšie menu ako starší model
  • spoľahlivý AF
  • výborné uchopenie v ruke
  • rýchly štart

Sony WH-1000XM5

Overený zákazník AXDATA Overený zákazník

Pridané: 10. marca 2024

Zakúpený v AXDATA

Slúchadlá sú špičkové ANC je brutálny zvuk vyvážený presný konštrukcia pohodlná lahká....lepsie slúchadlá som nemal

Jediné"mínus" keby mali certifikáciu vodeodolnosti boli by top

Sony MDR-MV1

Sony MDR-MV1

Overený zákazník Audigo.sk Overený zákazník

Pridané: 7. marca 2024

Zakúpený v Audigo.sk

Kvalitný sluchátkový zosilovač je nutný.

Overený zákazník Alza.sk Miroslav

Overený zákazník FixServis            Juldo

Pridané: 6. marca 2024

Zakúpený v FixServis

• plní svoju funkciu
  • pozor pri inštalácií do zariadenia - je nutné odlepiť zo starej batérie čidlo a nalepiť ju na novú. Čidlo nie je súčasťou balenia s novou batériou.

Batériu som kupoval do sluchátok Sony VH1000MX4 pretože pôvodná batéria už nemala kapacitu a preto sluchádka nefungovali. Pozor však pri výmene batérie. Stará originálna batéria obsahuje na svojej hornej strane nalepené čidlo, ktoré sa zapája do dosky sluchátok. Toto čidlo je treba odlepiť a prilepiť k novej batérií. Nieje totiž súčasťou batérie. Ide o neoriginálnu batériu - čo však neznamená, že nespĺňa svoju funkciu. Oproti originálnej 1100 mAh batérií má táto len o nepatrný kus menej mA. Pasuje dobre rozmerovo i konektivitou. Ale Fixservis Vám výmenu nezrealizuje. Poskytujú iba náhradný diel. Ja som si výmenu vykonal sám. Kto sa však na to necíti rád mu pomôžem. Stačí sa ozvať.

Sony 256GB QDG256E

Sony 256GB QDG256E

Overený zákazník CEWE FOTOLAB Marian

Pridané: 3. marca 2024

(naposledy upravené 3. marca 2024)

Zakúpený v CEWE FOTOLAB

Super

Helldivers II

Helldivers II

Overený zákazník Alza.sk Martin

Pridané: 1. marca 2024

(naposledy upravené 1. marca 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Skvela hra, kopec srandy!
Sony MDR-ZX310

Sony MDR-ZX310

Overený zákazník Alza.sk Lexx

Pridané: 29. februára 2024

(naposledy upravené 29. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Za mňa priemerný nevýrazný zvuk zodpovedajúci asi cene. Skôr pre nenáročných. Vrátane

Sony NW-E394 8GB

Sony WF-1000XM5

Overený zákazník Alza.sk LQd

• Zvuk
  • Basy
  • Appka a nastavenia, sprievodca nastavením v appke
  • Ambient mód
  • Hladký povrch a vyberanie z krabičky

Recenzia po cca 3 mesiacoch.
Po prečítaní niektorých recenzií tu som sa trošku bál, ale Sony je Sony a papierovo mali všetko, čo som chcel, tak som to riskol. No a výsledok? Fuuu... 4-5 audioorgazmov rýchlo za sebou a potom ešte jeden slabší, dokonca mi na chvíľu stŕpla tvár a to sa mi ešte nestalo... doooobre to hraajeeee! Sakra, nechápem, čo sa niektorým ľuďom nepáči. Možno to mali zle nastavené. Toto nie sú káblové štuple, že vybalím, zapojím a baví, je to zložitý produkt a je treba si k tomu sadnúť a trocha to nastaviť a naštudovať.
V appke to je pekne poriešené, páčilo sa mi nastavenie equalizéra. Miesto hrania sa so stĺpčekmi sa dá využiť sprievodca, ktorý ponúkne 5 vzoriek a užívateľ v piatich krokoch vyberie vždy tú najlepšie znejúcu. Dospel som presne k tomu, čo som chcel, plochý equalizér a Clear Bass na +9, lebo to robí presne to, čo mám rád, krásne basy bez utopených výšok a stredov. Áno, som bass head a Sony to má pre takých ako ja skvelo poriešené. Čo viem, už od čias, keď som sa ako násťročný sopliak poflakoval so Sony D-NE511. Je tomu už presne 20 rokov, sakra.
Ďalšia vec, čo sa mi páčila je sprievodca výberom a testovaním nástavcov. Prekvapivo som skončil na veľkosti L, ktorú som na začiatku rovno zavrhol a musím povedať, že sedia perfektne. Bál som sa, lebo mi nikdy žiadne štuple nesedeli, ale tieto sedia. Čo to som s nimi aj odbehal, takže aj dobre držia, nikdy nevypadli.

A že vraj ANC šumí. Kravina. Každá ANC trocha šumí, ale táto je mŕtvolne ticho, ostal som prekvapený. Šumí Ambient mode (čo je presný opak ANC - robí slúchadla "transparentné", akoby tam neboli) a šumí teda statočne, to ma tiež prekvapilo. Trocha som čakal nejaké nastavenia Ambient módu, správne nastavené by toto mohlo pohodlne nahradiť naslúchacie strojčeky, myslím.

A krabička mi nevŕzga ani nič také, pôsobí dostatočne luxusne, podľa mňa teda. Výdrž baterky je fajn a pripájanie a multipoint ma zatiaľ nesklamali. Ide s nimi slušne aj telefonovať.

No a niečo k nevýhodám... Ten hladký povrch je fakt des, dostať ich z krabičky je hotový hlavolam, neviem prečo nám toto v Sony urobili. Snáď na to mali dobrý dôvod.

Zatiaľ raz sa mi stalo, že sa po vložení do krabičky nevypli a nenabíjali - čakalo ma nemilé prekvapenie. Vybral som ich a nič, vybité oba na 0%, krabička mala 80%, wtf? Našťastie sa za pár minút nabijú na nejaký ten čas prehrávania, tak o 10 minút už fachali.

Tu a tam zaznamenám drobný výpadok zvuku, raz to vypadávalo asi pol minúty až minútu dosť, potom si to "sadlo" a už to išlo dobre. Neviem, či je to normálne, toto sú moje prvé true wireless štuple. Na SONY WH-1000XM4 sa mi to asi nestávalo. Ale stáva sa to fakt zriedkavo.

Celkovo som veľmi spokojný a to, že je to maličké do vrecka a nahradí to veľké slúchadlá... stali sa mojim verným spoločníkom na cestách a veľké slúchadlá už ostávajú iba v kancelárii.

Pridané: 25. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• pomer cena / kvalita je super
Sony 35mm f/1.8 OSS SEL-35F18

Sony 35mm f/1.8 OSS SEL-35F18

Overený zákazník Chameleone Vlado

Pridané: 25. februára 2024

Zakúpený v Chameleone

• Svetelnosť
  • Optické vlastnosti
  • 100% kompatibilita s fotoaparátom Sony Alpha 6100

Vyberal som podľa dostupne zverejnených informácií na webe, takže som vedel čo kupujem. Hľadal som kvalitný objektív hlavne na portréty a momentky s možnosťou snímania aj za šera alebo za zhoršených svetelných podmienok a tieto vlastnosti objektív spĺňa. Jeho kúpu preto odporúčam.

Sony WF-C500

Sony WF-C500

Overený zákazník Alza.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 21. februára 2024

(naposledy upravené 21. februára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• pomer kvalita/cena je bezkonkurenčný
  • šikovná aplikácia s equalizérom pre nastavenie zvuku podľa vlastných potrieb
  • veľmi malé rozmery, pôsobia decentne, dizajnovo sú krásne
  • stručný, jednoduchý a prehľadný návod
  • okamžité a bezproblémové spárovanie s akýmkoľvek zariadením
  • jednoduché ovládanie
  • dlhá výdrž batérie
  • hrajú fakt skvele
  • chýbajúci noise cancelling je v hlučnom prostredí značne citeľný, našťastie mikrofón veľmi dobre sníma hlas
  • puzdro pôsobí trochu lacno a labilne na takú dobrú značku
  • po hodine nosenia sú nepohodlné a tlačia (mám však veľmi malé uši)
  • nie sú vhodné na spanie, tlačidlá sú pomerne citlivé a pri kontakte s vankúšom sa ľahko stlačia, ako aj pri občasnej úprave polohy slúchadla v uchu

Za mňa špičkové slúchadlá v kategórií pomer výkon/cena. Odporúčam.

Zobrazujem 41 - 60 zo 500 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...25