Recenzie TrueCam

Pridané: 30. marca 2017

• Lacná.
  • Kameru som po týždni vrátil bez väčších problémov.
  • Česká mužská lokalizácia.
  • Nastavil som čas, po zmene času na letný som pri každom zapnutí musel čas znova nastavovať o hodinu ďalej, skúsil som aj továrenské nastavenia ale čas sa vždy vrátil o hodinu späť.
  • GPS modul sa mi podarilo spustiť až na niekoľký pokus po prečítaní rady na internete, modul som musel znova vytiahnuť a vložiť späť opakovane aby sa chytil.
  • Parkovací asistent funguje hlúpo, kamera musí byť zapnutá v režime spánku, inak asistent nezareaguje na pohyb, po zapnutí už sa znova neuspí ani keď pohyb ustane, pritom životnosť baterky je veľmi krátka takže sa čoskoro vypne úplne.
  • V balení nieje filter ani SD karta.
  • Nočné zábery sú otrasné, značky nečitateľné, rozmazané.
  • Nechápem zmysel prisivietenia, možno tak na čítanie novín, pri kapacite baterky možno Tesco letáku.

Neodporúčam, bol som sklamaný, ak chcete kvalitnú kameru priplaťte si 100€ a kúpte si DOD alebo čokoľvek nad 200€.

Pridané: 19. marca 2017

• prehľadný LCD,pekné nahrávky,jednoduché ovládanie
  • kĺb natáčania nedrží poriadne
  • počas jedného dňa 2xzamrzol LCD
  • nočný záznam je nič moc
  • za tú cenu mohol predajca pribaliť už aj GPS modul

Pokiaľ nebude často mrznúť,som celkovo spokojný

Pridané: 4. marca 2017

(naposledy upravené 11. marca 2017)

• kvalitný záznam oboch kamier cez deň
  • odporúčam napriek uvedeným "problémom", ktoré sú výrobcom-dodávateľom odstrániteľné
  • kamera sami samovoľne zapína a zatvára videá a obrázky
  • slabá výdrž batérie
  • poprosil by som skúsenejšieho užívateľa o info ohľadom týchto nedostatkov
  • rušenie rádia nabíjačkou
  • po 10-12 hodinách pravidelne odpadáva prísavka (aj vtedy ak nie je na nej kamera)

Dnes som prevzal kameru od mp3. Informovanosť z mp3 ako aj doba dodania na veľmi dobrej úrovni. Kameru som hneď odskúšal. Nočný režim zatiaľ nie. Všetko funguje ako má. Návod na použitie je aj v slovenčine, ktorý je však trochu "nešťastne" písaný. Teória je jedna vec a prax druhá. No "zmaturoval som" a kameru sa mi podarilo zaktualizovať. Veľa negatívnych recenzií vyplýva z uvedeného "problému". Je však pravdou, že pripojenie káblov kamery je trochu nešťastné ako aj pripevnenie zadnej kamery. Za tú cenu mohli pridať prísavku na jej upevnenie ako aj polarizačný či UV filter. SD kartu ani nespomínam. Po "riadnom" odskúšaní pridám podrobnejšiu recenziu. Napriek počiatočným problémom nastavení (návod na použitie) som spokojný. Viac ukáže prevádzka.Dnes som vyskúšal nočný režim.Predná kamera ako tak. Zadná "ničomu". Okrem iného dnes začala nabíjačka rušiť rádio a poriadne. Buď používam kameru alebo rádio. Spolu sa to nedá.

Pridané: 4. marca 2017

• Kvalitne video-počas dňa
  • Šetrič obrazovky (tachometer)
  • Nekvalitná nabíjačka
  • Slabšia kvalita videa počas noci

Vďaka nabíjačke budete mať nepoužiteľné rádio ,kedže nabíjačka ruší príjem a jediná možnosť ako sa nezblázniť od šumu je zapnúť CD,MP3...

Pridané: 26. februára 2017

• Neodporúčam!!! počul som že sa kazia, ale veril a dúfal som že budem mať šťastie! Naivne! neustále som musel obnovovať výrobné nastavenia lebo furt mala dáky problém s videom ktoré akoby lietalo na obrazovke.. až kým sa po reštarte nedá zapnúť vôbec a ani mi ju PC neberie (nevidí) pri pokuse nahrať na novo software.. Vysoko neodporúčam!!! posielam na reklamáciu a dúfam že sa ešte dva krát pokazí aby mi vrátili peniaze naspäť!..

úplne napiču, kazí sa a nie som jediný!!!

Reakcia značky TrueCam

Dobrý den Andreji, je nám líto, že máte s kamerou starosti. Věříme, že reklamace by ho měla vyřešit. Při aktualizaci FW se soubor pro aktualizaci nahraje na paměťovou kartu a vloží se do kamery (viz. návod). Z tohoto důvody se Vám update nepodařil. V případě dotazů jsme tu pro Vás na [email protected]

Pridané: 20. februára 2017

• Nefungovala funkcia tachometer

GPS nezaznamenáva rýchlosť a polohu. Kameru som reklamoval a bola mi vrátená s tým, že sa závada neprejavila .Pravdepodobne ju technik v aute neskúšal. Som sklamaný a už nemám dôveru .

Reakcia značky TrueCam

Dobrý den, mrzí nás že jste nespokojen. Měl jste opravdu zapnou funkci záznamu GPS logu? Diagnostika zařízení probíhá pomocí simulace, čili pokud se technikovi závada neprojevila, mělo by vše fungovat. Děkujeme za pochopení, v případě potřeby se na nás neváhejte obrátit na [email protected]

Pridané: 15. februára 2017

• Neodporúčam GPS modul sa pripojí po pol hodine, alebo vôbec nie. Reklamáciu v Hej.sk mi neuznali. V ich servisnom stredisku zázračne funguje. Za tu cenu je to brak.

Model som si vybral na základe informácii z webu. U mňa to bol veľmi zlý výber. Možno u iného predajcu ako je HEJ.sk, ktorý dokáže zabezpečiť opravu produktu by som názor zmenil.

Reakcia značky TrueCam

velice se omlouváme za problémy. Špatně funkční GPS modul měl být samozřejmě vyměněn. Prosíme konatkutje nás na [email protected] kde záležitost dořešíme k Vaší spokojenosti.

Overený zákazník spionsvet.sk Overený zákazník

Pridané: 26. januára 2017

Zakúpený v spionsvet.sk

• Veľmi kvalitny tovar za najnižšiu cenu

Pridané: 23. januára 2017

(naposledy upravené 30. januára 2017)

• Nahráva prijateľne .
  • Dobré aj v noci.
  • Nejde na nej urobiť update fimware. Občas prestane samovoľne nahrávať. Po pripojení k PC sa asi po minúte dvoch vypne-odpojí. Takže sa nedajú anoi videá pozrieť ,stiahnuť.
  • Občas nenahráva zvuk.

Produkt za tie peniaze nestojí.
Pred asi tromi týždňami som priamo na stránke truecam položil otázku na ktorú som dosial nedostal odpoveď.
Spätná väzba žiadna.
Takže skonštatovanie kamerka z číny vás vyjde na 30-30€ a je to to isté.

Reakcia značky TrueCam

Dobrý den, bohužel zde nemáte uvedené jméno, takže nemůžeme ověřit, kam jste nám položil dotaz. S technickými problémy jsme připraveni Vám maximálně poradit na [email protected]
Děkujeme za pochopení.

Pridané: 22. januára 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Jednoduchá montáž a obsluha.
  • Výhodný je návod v českom jazyku.

Pridané: 30. decembra 2016

• Obraz cez deň
  • jednoducha inštalacia
  • dizajn
  • tachometer je celkom presny +- 1/2 km za hodinu rozdiel
  • videa od 1min. do 10 min dlžka
  • pre tych ktory nechcú ťahať kábel poza lišty chýbajú úchytky na sklo atď čo je pri iných kamerách bežné ale to je detail.
  • Naj proti? V noci sú špz nečitatelné, takže bez toho filtru vobec kameru nekupovat aj ked ten filter nemam ale ked kupim napišem či sa niečo zmenilo na nočnom natačani
  • ma plno zbytočnych a nepoužitelnych funkcii. Jediné ale ozaj jediné čo kamera robí dobre je natáčanie cez deň nič iné.
  • led prisvietenie je uplne zbytočné a rušivé pre oproti iducich vodičov.
  • pohybovy senzor pri nenaštartovanom aute nefunguje pretože do kamery proste nejde šťava t.j. nezapne sa pri pohybe ked ste mimo auta. Dalo by sa to spraviť ale to je už na elektromechanika ale aj tak by som to nerobil lebo sa to spusti aj pri jemnom pohybe a natačalo by to vkuse celu noc ked prebehne mačka popred auto. tototalna zbytočnosť ziskava prve miesto!
  • Vtipné komentáre od toho českeho típka sú vtipné akurát tak pri prvom zapnutí. potom je tam decentnejši hlas dámy v čwštine prosím zapnite si pásy: KTORY sa zapina pri vložení klúča prvý krát, po otočení klučom 2 krat a po naštartovani motora 3 krat ODVECI dnes zvuky vypinam je to odtravne a trapne.
  • Detektor radarov je v SR zakazany a zoberu vam techničak ak ho odhalia ´+ pokuta
  • SD kartu si nezabudnite kupit ak sa predsa rozhodnente pre túto super perfišnú čínsku kameru s kopou megabombových funkcii.
  • finkciu zaznamenávania rýchlosti tiež dnes vypnem nakolko nedajbože by sa niečo stalo pri prekročenej rýchlosti o 1km/h tak už vidim ako by sa pisťovna vykrucala z platenia keby videla ten zaznam.
  • A dalo by sa toho ešte čo popísať.
  • lacny plast ak mi raz spadne tak donatáčala

Kamera nieje zlá ako som napísal aj v plusom pekne natáča cez deň. ale za tú cenu som čakal že tie funkcie budú použitelné a neslúšia len na marketingové účely ako v telešopim že všetko super a trt z toho mam

v noci ozaj katastrofa vidite auta viete určit farbu špz nula bodov...

oprpti inym kameram možno dobry zaznam nočny ale neskušal som ine kamery len porovnal zaznam s jednou starou... STAROU

Na trehu njoblubenejsia ale isto nie najlepšia

možno by sa viac oplatilo nejak pripojiť GO PRO len neviem ako je to s časovou slučkou ale aspoň by bola kamera požitelna aj inde ako v aute pevne pripojena do zapalovača.

naštastie ja mam v aute zasuvky pod sadačkou tak to nemusim mat ozaj pripojene v v panely....

ešte jedna vec ak true cam kamera tak maju alternativu so zadnou kamerou o niečo menšie rozlišenie ale HD cez den to iste ako u mojej a mate zaznam aj za vami + je lacnejšia, dizajn krajšii a bez zbytočnych fukcii myslim

Vážený zákazníku,
kvalita nočních záznamů se odvíjí od kvality osvětlení automobilu (halogen, xenon). Pokud se pohybujete po silnicích mimo město v noci, kde není žádné pouliční osvětlení, nelze očekávat, že kamera pořídí stejně kvalitní záběr, jako lidské oko. To bohužel nikdy nebude možné. LED přísvit slouží ke zdokumentování mimo vozidlo, nikoliv k lepšímu osvětlení video záznamu, viz. uživatelská příručka. Pokud potřebujete poradit s nastavením a funkcemi, naše technická podpora je Vám plně k dispozici na [email protected]
Děkujeme za pochopení.

Pridané: 13. decembra 2016

Zakúpený v MALL.SK

• perfektný záznam priebehu jazdy
  • s GPS modulom zobrazenie trasy v mapovom podklade
  • duálna kamera - možnosť snímať aj ďalšie miesto (ľavé zrkadlo, priestor za vozidlom, interiér autobusu)
  • okamžitú rýchlosť ukazuje o čosi väčšiu ako je skutočne, takže to vyzerá, že porušujem predpisy aj keď idem presne podľa limitov
  • pri prenášaní z autobusu do autobusu príliš dlhé káble (ale to je chyba spôsobu použitia, nie výrobku)

Vážený zákazníku,
na našem webu www.truecam.cz/firmware naleznete aktualizaci, kde je odchylka funkce Tachometr opravena.
Děkujeme.

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 27. novembra 2016

Zakúpený v OKAY.sk

Mne sa to už oplatilo

Pridané: 5. novembra 2016

Zakúpený v MALL.SK

• kvalita a kvalita dodania

tovar doručeny v poriadku bol to darek pre syna k 30-tým narodeninam.

Pridané: 17. októbra 2016

• zábery spredu i zozadu
  • české ovládanie
  • jednoduché ovládanie
  • cena dva v jednom
  • možnosť zamknutia videa
  • g-senzor
  • tlačidlo na fotenie
  • jedinou nevýhodou je umiestenie nabíjacieho kabla, Mohli ho dat z vrchu.....
  • nutne si dokupit CPL filter
  • je nutne pripojenie usb do nabijačky / zapaľovača v aute

Po niekolko mesacnom pouzivani mozem len odporucit. Koli odrazom slnka je nutne si dokupit nutne si dokupit CPL filteer. Zatial som stale nechaval pod prudem v zapaľovači v aute a stale som nastartoval :)

Overený zákazník spionsvet.sk Overený zákazník

Pridané: 23. septembra 2016

Zakúpený v spionsvet.sk

• uvidime ked skonci zaruka. zatial bez vyhrad. kamera s gps modulom a prisvietenim v noci vyzera ako policajna kamera. ak to mate v podobnom aute ako maju zememeraci z PZ, tak niektori vodici brzdia ked sa za nich zavesite :)) system LDWS hlasi kazdy prejazd pozdlzneho znacenia,aj ked je prerusovany. Po dvoch jazdach v meste som to musel radsej vypnut. Hlasenie priblizenia vozidla pred vami je ale fajn. Mozno by som zvukovo rozlisil "ciary" a vozidla.
  • ceske vtipne komentare na gps sa mi zdaju dost trapne. nieco na styl biele ponozky v sandaloch a uces na jagra. radsej som zvolil "tetusku"

momentalne podla mna TOP. S DOD sa to neda porovnat. Uz len kvalitou materialu, alebo menu. DOD po roku isla na reklamaciu. Uvidime co povie TrueCam. Zaujimavostou je ze GPS na TrueCam ukazuje rychlost podla "budikov" vozidla. Kdezto GPS Garmin ukazuje o 5km viac.
Filtre na kameru su podla mna super vec. Urcite treba tuto kameru skusit. Za tie peniaze -vela muziky.

Pridané: 16. augusta 2016

• Kvalita videa
  • Nezapina sa stále pri nastartovaní
  • Zamrza
  • Nahráva videá kedy chce
  • Niekedy za jazdy vidim ze nahráva a ked chcem pozriet video tak neexistuje, aj ked je zamknute video.

Za jazdy vidim ze kamera nahráva no vzapeti ked chcem video pozriet ci uz na kamere alebo na PC video nieje- neexistuje a to aj vtedy ked je video chranene proti prepisovaniu (kluc). Cca 70 % videa nemam.
Dalej nie vzdy sa zapne pri nastartovani auta aniekedy ked sa aj zapne tak nezacne kamera sama nahravat video.
Sem tam zamrne na par sekund no potom ide dalej.
Kvalita videa celkom dobrá ,no to mi je nanic ked jedine videa co mam su tie co som medzi dedinamy a ked natacala nehodu tak video nieje.

Reakcia značky TrueCam

Vážený zákazníku, omlouváme se za problémy s kamerou. Používáte Micro SD kartu třídy Class10? Pokud ano, doporučujeme reklamaci. Věříme, že poté budete plně spokojen :)

Pridané: 26. júla 2016

Zakúpený v MALL.SK

• vysoká kvalita tela kamery, spracovania príslušenstva a hlavne videí
  • slušná cena
  • gps modul (funkcia tachometer, detekcia radarov, google mapy)
  • české menu
  • veľký prehľadný LCD displej
  • chýba parkovací mód

Výborná kamera, profesionálne prevedená, praktická, dobre vyzerajúca. Som s ňou po všetkých stranách veľmi spokojná.

Pridané: 22. júla 2016

• vyzera pekne..
  • baterka ma velmi slabu vydrz.. aj na A3 co som mal predtym vydrzala dlhsie.
  • treba dokupit filtre a gps modul cize cena kamery sa priblizi k 200€ a za take peniaze by som zohnal ovela lepsiu kameru..som vazne sklamany.

druhy krat by som si ju urcite nekupil.

Reakcia značky TrueCam

Vážený zákazníku, baterie by měla vydržet na dobu zdokumentování případné dopravní nehody. Jinak je trvale určena k napájení. Filtr je doplňkový a GPS modul nabízíme v setu za zvýhodněnou cenu. Vaší nespokojenosti tedy nerozumíme, ale věříme, že i tak budete s kamerou spokojený.

Pridané: 21. júla 2016

• vysoko kvalitné fullHD
  • funkcia detekcie radarov
  • jednoduché denné nacvaknutie
  • príjemná hlasová navigácia
  • polarizačný a UV filter by mal byť súčasťou základného balenia

Kamera je špičkou vo svojej kategórií. Odporúčam.

Zobrazujem 181 - 200 zo 273 recenzií 1...8 9 [ 10 ] 11 12...14