Recenzie Zalman

• Výborné usporiadanie, dve 120mm ventilátory, kvalitné spracovanie
  • zatiaľ nemám

Pridané: 2. januára 2014

Zakúpený v Alza.sk

• Celkovo sú za tú cenu super po všetkých stránkach.
  • Dobrý a kvalitný mikrofón.
  • Koliečko na zmenu hlasitosti na ľavom sluchátku.
  • Dobre sedia na ušiach.
  • Tlmia okolitý hluk.
  • Kábel mi vyhovuje všetkými smermi.
  • Musel som si na ne zvyknúť keď som si ich kúpil.
  • Jack mi v PC blbo sedí. (Neviem či je to PC alebo produktom)

Som veľmi spokojný. Slúchatká mám už dlhšiu dobu a som s nimi VEĽMI SPOKOJNÝ. Zo začiatku som si na ne musel dlhšie zvykať ale to je len otázka užívateľa.

Pridané: 1. januára 2014

• Kvalita zvuku
  • Dobra konstrukcia kablu
  • Nastavenie hlasitosti na sluchadlach

Sluchadla pouzivam stale kupil som si ich nedavno a som s nimi spokojny samozrejme zo zaciatku trochu tlacili a nato stacilo len posunut tu jemnu cast presne na vase ucho a tlacit nebudu
Povodne sluchadla tiez z alzy mi moc nevydrzali

Anonym Anonym

Pridané: 19. decembra 2013

(naposledy upravené 19. decembra 2013)

• nic
  • zalman

Su to velmi sitne sluchadla pre deti a nie pre gamerov.Zalman je nejaka znacka s Číny, do riti fuj.

Pridané: 20. septembra 2013

• vela ventilátorrov-dobré chladenie
  • usporiadanie kabeláže
  • dosť široká

som spokojný
kúpil som dve

Pridané: 15. septembra 2013

• Vzhlad
  • Mnozstvo ventilatorov (7x)
  • Celkova vnutorna velkost
  • GPU az do 29cm
  • HDD otocene o 90°
  • Pozicia zdroja dole
  • 4x USB 2.0 na vrchnej strane (Zalman Z11)
  • "Presklena" bocnica
  • Priestor pre cablemagment
  • Dodavane ventilatory. Zadny a dva bocne su molex cize bez regulacie (predny je 3pin modry LED cize s tym problem neni) (Zalman Z11)
  • Nadmerny hluk pri dodavanych ventilatoroch odporucam kupit regulaciu a 6novych ventilatorov. Predny je v pohode ked je regulovany

Kvalita spracovania je na vysokej úrovni ako je to už pri Zalmane zvykom. Niektorí hovoria že predný a horný kryt idú zle odstrániť ja som s tým nemal najmenší problém :). Dodávané ventilátory pri Zalman Z11 sú: 1x predný 120mm LED modrý 3pin, 1x zadný 120mm biely molex, 2x bočné 80mm molex čiže 4ventilatory z ktorých sú 3 z môjho pohľadu nepoužiteľné keďže sú molex a nedajú sa regulovať z toho vyplýva ,že hučia. Predný je 3pin takže sa dá regulovať s tým nie je problém. Iba na max otáčkach ma nepríjemný zvuk ale pri zregulovaní z cca 1200 RPM na 900-1000 RPM je to už v pohode. Odporúčam kúpiť reguláciu a 6 ventilátorov 2x hore (120/140mm),1x dole (120/140mm), 1x vzadu (120mm), 2x na bokoch (80x80x15!!mm) zdôrazňujem že pri výmene treba dávať pozor na to že bočné ventilátory majú hrúbku iba 15mm! štandard je 25mm a tie sa tam nezmestia, predný nechať pôvodný. Veľkým plusom je vnútorný priestor a aj usporiadanie komponentov. Do skrinky sa zmestia 5x 3,5“ HDD ktoré sú otočené o 90° čo uľahčuje manipuláciu. Tak isto je v nej “špeciálne“ miesto pre 2,5“ SSD zo zadnej strany. Celkovo je možné inštalovať 5x HDD a 2x SSD. Balenie obsahuje aj anti-vibračné gumene úchyty na 5x HDD .Inštalovať možno GPU až do 29cm! a to aj s prispením už spomínaných otočených HDD. Bočnica tiež prispieva k vnútornej priestrannosti keďže plexi je "vyduté" vid. obrázky a tým dovoľuje inštaláciu vyšších CPU chladičov ako u ostatných skriniek s podobnou vnútornou šírkou.

Pridané: 6. júla 2013

• Dobry zvuk
  • dostatocne dlhy kabel
  • sedia na usiach (subjektivne)
  • netlacia pocas dlheho uzivania

Veľmi dobrá voľba z hladiska cena/zvuk. Nízka cena. Kvalitný zvuk. Hrávam s nimi hry cca. 4-5 hodín za deň, netlačia, dobre odstraňujú okolitý šum. Pales hore :)

Pridané: 14. mája 2013

• Vzhľad, zvuk

Velmi dobre sluchatka za skvelu cenu

Zobrazujem 181 - 188 zo 188 recenzií 1...6 7 8 9 [ 10 ]