Recenzie AL-KO

AL-KO BMP 14001 113793

AL-KO BMP 14001 113793

Overený zákazník HOBBY-Németh Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2023

(naposledy upravené 15. augusta 2023)

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Malé šikovné
  • Nové čerpadlo je nefunkčné, má výrobnú chybu. Kým mi ju opravia, končí sezóna polievania.
  • Odporúčam kupovať stroje u predajcov ktorí vykonávajú aj servis, tak to vyreklamujete jednoduchšie.

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 14. augusta 2023

• váha
  • výdrž batérie
  • vďaka teleskopickej tyči nezaberá toľko miesta
  • chýba indikátor batérie
  • nezvládne širšie steblá niektorých plodín

Strunová kosačkaAL-KO AKU GT 1825 je skutočne presvedčivý nástroj na údržbu záhrady. Hneď na prvý pohľad vás zaujme jej optimálna váha, ktorá umožňuje ľahkú manipuláciu a pohodlné kosenie aj na dlhšiu dobu.

Jednou z jeho výrazných výhod je výdrž batérie. Je tak možné sekať trávnik bez nutnosti častého nabíjania. To je obzvlášť výhodné pre väčšie plochy, kde je dôležitá nepretržitá pracovná doba.

Možnosti nastavenia dĺžky a uhla sekanej plochy sú tiež obdivuhodné. S touto kosačkou môžete ľahko prispôsobiť výšku kosenia rôznym typom trávnika a získať tak požadovaný vzhľad. Vďaka nastaviteľnému uhlu kosenia je možné ľahko dosiahnuť aj ťažko prístupné miesta. Ide o kosenie primárne Je určená predovšetkým na kosenie trávy, na širšie steblá niektorých plodín nemá struna dostatočnú silu.

Overený zákazník Testuj.to Ján

Pridané: 13. augusta 2023

• Ľahkosť
  • Výdrž
  • Skladovateľnosť
  • Tichosť

Ku kosačke som zakúpil priamo 5 Ah batériu a má neuveriteľnú výdrž! Na kosačke je skvelé to, že je ľahká a má nastavenie dĺžky, takže s ňou seká aj manželka bez väčších problémov. Keď je zložená, je veľmi skladná. Je veľmi tichá, ale nečakajte, že nahradí krovinorez.

Overený zákazník Testuj.to Ester

Pridané: 11. augusta 2023

• efektívne pokosená záhrada
  • trávnik vyzerá skvele
  • mulčuje
  • tiché kosenie
  • riadi sa vašim vymedzením záhrady
  • bezúdržbová
  • náročnejšia inštalácia vodivostného kábla
  • na väčšom pozemku vychádza dvakrát denne

Robotická kosačka ROBOLINHO je určite skvelým záhradným pomocníkom, ktorého oceníte najmä počas horúcich letných dní. Robolinho je prekvapivo tichá a neruší, takže by nebol problém ani pri nedeľnom kosení na dedine. Nemá zberný systém, mulčuje, čo celý proces výrazne zjednodušuje. Inštalácia vymedzovacieho kábla je zdĺhavá a ak ste majiteľom členitejšieho pozemku s rozlohou nad 800 m2, nebude vám stačiť ani dodané množstvo vymedzovacieho kábla, avšak nie je problém si podobný kúpiť v hobby obchode. Naopak, množstvo plastových kolíkov na upevnenie kábla je dostatočné. Kosačka opustí dokovaciu stanicu až po úplnom nabití ( cca 1 hodina), čas kosenia trávnika zodpovedá opäť 1 h času, po ktorom sa kosačka sama dopraví späť na dobitie. Poradí si s nerovným terénom a miernym sklonom. Ideálna na častú letnú údržbu trávnika, pretože vyššie trávniky sú pre túto kosačku náročnejšie.
S kúpou sme maximálne spokojní a vrelo ju odporúčame.

Overený zákazník Testuj.to Iveta

Pridané: 10. augusta 2023

• Jednoduchosť
  • Rýchla inštalácia
  • Skvelé prepojenie s aplikáciou
  • Zabezpečenie kosačky PINom
  • Dlhší čas kalibrácie, ale všetko v poriadku

Dodanie bolo veľmi rýchle a obchod ma kontaktoval, aby zistil, či som k tejto kosačke pridal príslušenstvo, a zistili sme, že nie sú kompatibilné a nie je potrebné kupovať žiadnu ďalšiu nabíjačku, pretože všetko potrebné na prevádzku a používanie kosačky je v jednom. V návode je všetko jasne vysvetlené. Inštalovali sme podľa inštrukcií a kosačka funguje skvele.

Overený zákazník Testuj.to Bohuslav

Pridané: 9. augusta 2023

• nízka hlučnosť
  • rýchlosť
  • dizajn
  • aplikácia
  • trochu kostrbatý návod

Kosačka úplne splnila to, čo výrobca sľubuje v popise. Je tichá, zvládne aj náročné tvary trávnika, nabíjanie je rýchle. Aj vzhľad je decentný a jej pohyb po trávniku nijako neruší. Kosený záber by mohol byť širší a občas vzniknú nepokosené okraje, ale to je dosť na vrub tvaru a členitosti plochy. Aplikácia na ovládanie a nastavenie má ešte pomerne veľa múch, ale je dostačujúca na základné použitie.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 7. augusta 2023

• Jednoduché zloženie
  • Koliesko k presnému dokoseniu
  • Sila strunovky
  • Ľahká
  • Celkom slušná výdrž batérie
  • Vhodná cena
  • Na prvý pohľad lacný plast
  • Chýba popruh na rameno

Kosačka prišla v rozllženom stave, ale jednoducho a behom chvíľky je možné ju zložiť co kompletného celku. Ku kosačke mi chýba popruh na rameno. Batéria má vcelku dlhú životnosť, len by bolo fajn mať aspoň 3 prúžky sledovať úrovne zostávajúcej batérie. Kosačka si poradila s celkom vzrastlou trávou okolo domu so silnejšími stonkami, čo ma milo prekvapilo. Celkovo som cena vs. výkon spokojný.

Overený zákazník Testuj.to Renáta

Pridané: 7. augusta 2023

• takmer bezhlučná prevádzka
  • dizajn a farebnosť
  • bezchybné zvládanie prekážok
  • jednoduchá ovládateľnosť
  • jednoduchý návod

Sme jednoducho veľmi spokojní! Ja aj môj manžel sme nášho nového pomocníka - robotickú kosačku ROBOLINHO ® 350W - privítali s nadšením. Prekvapila nás veľkosť a sila výkonu. Náš nový záhradný kamarát nie je žiaden slaboch :) Nastaviteľná výška kosenia je na náš trávnik akurát. Dizajn tvaru a farby sú absolútne stopercentné. Nečakane tichá prevádzka bola len čerešničkou na torte bezproblémovej starostlivosti o trávnik a záhradu. Ďakujeme

Overený zákazník Testuj.to Jana

Pridané: 5. augusta 2023

• Váha, dobrá manipulácia

Výhodou aku strunovej kosačky je jej hmotnosť pre ženu je veľmi ľahká a odpadá aj použitie kábla ako pri el.kosačke. Skvelá na kosenie okolo plota a v rôznych terénnych nerovnostiach . Veľmi jednoduché použitie a nastavenie dĺžky kosačky výhodou je aj pomocné koliesko . Za mňa som s kosačkou veľmi spokojná.

Overený zákazník Motozahrada.eu Maroš

Pridané: 4. augusta 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

xx

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Výkonná batéria
  • Indikátor nabitia batérie
  • Teleskopická a uhlovo nastaviteľná rukoväť
  • Dá sa nastaviť sklon hlavy vyžínača
  • Skladací chránič rastlín
  • Kvalitná nylonová struna s automatickým posunom
  • Zatiaľ všetko funguje

Kosačka perfektne zvládne svoju prácu na záhrade na ťažko prístupných miestach a k dotvoreniu dokonalého vzhľadu trávnika. Ľahké ovládanie, celkom tichý chod. Oceňujem nízku hmotnosť a presné zastrihávanie vo všetkých polohách. Perfektné zastrihávanie trávnika vo všetkých rohoch záhrady. Zakúpenie tejto strunovej kosačky bola naozaj dobrá voľba.

Overený zákazník Testuj.to Zdenko

• jednoduché nastavenie
  • ľahká manipulácia
  • chýba popruh na rameno

Táto strunová kosačka ma naozaj prekvapila. Aj s batériou je veľmi ľahká a skvele sa s ňou manipuluje. Len by som uvítal popruhy cez rameno, tak by sa človek váhu vôbec nemusel riešiť. Celá kosačka sa nastavuje jednoducho a naozaj sa dá nastaviť tak, ako je potreba. Hluk mi neprišiel príliš veľký, v porovnaní s motorovou strunovou kosačkou je naozaj nižší. Túto strunovú kosačku určite môžem odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Kristýnka

• Farby
  • Ľahkosť
  • Ovládateľnosť
  • Zvuk
  • Berie super aj vysokú trávu
  • Chýba mi na batérii, že nepoznámako moc je nabitá batéria

Chcela by som začať s tým ako ľahko sa poskladá bolo hotovo za 5 min. Aku strunová kosačka je krásne ľahká jednoducho sa nastaví dĺžka kosačky či ju chcete krátku alebo dlhšiu myslím si že dĺžkou je akurát. Ovládanie je veľmi jednoduché je tam poistka že to len tak dieťa nepustí. Zvuk kosačky je tak akurát nie je tichý ani nie hlučný - zvuk je príjemný....
Celkový dojem - moderná, krásne farby dobre sa skladuje...
Čo musím vyzdvihnúť berie krásne vysokú trávu mala som možnosť skúsiť susedovu strunovú kosačku a tá nebrala dobre vysokú trávu ako táto.

Overený zákazník Testuj.to Vojtech

• hmotnosť
  • kvalita spracovania (plasty)

Kosačka ma prekvapila zacím výkonom. Zakúpil som batériu 4ah, ktorá vydržala asi 1 hod práce s občasnými prestávkami. Preto by som odporúčal aspoň dve batérie alebo rýchlonabíjačku. Ukazovateľ batérie je pod madlom kosačky dobre viditeľný. Veľká variabilita nastavenia rukovätí a sklonu pri kosení. Celkovo sa kosilo dobre. Postoj je trošku iný, než pri klasickej strunovky s popruhom. Človek si chvíľu zvyká. Plastové časti pôsobia trochu lacno. Človek má pocit, že nebudú mať dlhú životnosť.

Overený zákazník Testuj.to Viera

• Váhy
  • Ovládanie
  • Výdrž
  • Výkon
  • dĺžka násady

Strunovka ma veľmi milo prekvapila, je ľahučká, dobre sa s ňou manipuluje, ľahko sa ovláda.násada by mohla byť o trochu dlhšia, vyšší človek by mohol mať problém. Na kosačku je veľmi tichá. A výkon plne dostačuje na bežné kosenie okolo domu. Som spokojná. Batéria vydrží dlhšie než som čakala

Overený zákazník Testuj.to Karol

• Vzhľad
  • Použitie batérie do Bosch náradia
  • Sila motora
  • Koliesko k použitiu pozdĺž stien
  • Automatické predĺženie struny

Strunová kosačka prišla čiastočne rozobratá, ale návod bol veľmi zrozumiteľný a behom piatich minút bola pripravená na použitie. Uvítal som nastaviteľnú dĺžku násady, pretože sa pri kosení nemusím toľko zohýbať. Kosačka je trochu hlučnejšia, ale nemám porovnanie s inými aku kosačkami. Tú hlasitosť ale kompenzuje jej sila, pretože som bol schopný pokosiť aj vzrastlú burinu, ktorá mala hrubé stonky. Celkovo strunovka pôsobí veľmi kvalitne. Oceňujem aj možnosť použitia batérie do Bosch produktov.

Overený zákazník TPD.sk Overený zákazník

Zakúpený v TPD.sk

O.k

Overený zákazník Testuj.to Juraj

• kvalitné spracovanie
  • ovládanie v češtine
  • nízka hlučnosť
  • plastové skrutky na montáž dosky nešli zašróbovať do suchej zeme

Kúpil som kosačku vrátane prístrešku. Montáž podľa priloženého návodu bola celkom jednoduchá. Kosačka má ovládanie v češtine, je veľmi tichá a trávnik o rozlohe cca 250m2, ktorý bol v týchto horúcich dňoch dosť suchý, bol pokosený za cca 1 hodinu. Uvidím, ako bude fungovať, keď zaprší a tráva porastie.

Overený zákazník Testuj.to Ľubomír

• Dizajn
  • Rýchle ničenie struny

Kosačka má veľmi pekný dizajn, má dobré nastavenie výšky,ako aj nastavenie sklonu kosenia.Dobre sa drží a veľmi ľahko ovláda.Dostane sa do všetkých miest a zákutí.Avšak batéria je slabučká , chcelo by to silnejšiu vydrží ani nie pol hodinu a struna sa rýchlo zmenšuje.

AL-KO GT 4030 Li 113608

AL-KO GT 4030 Li 113608

Overený zákazník nazahradu.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2023

(naposledy upravené 7. augusta 2023)

Zakúpený v nazahradu.sk

• Jednostranna struna
  • Tenka struna, no da sa nahradit silnejsou(2.4 mm) ci to ma ale nasledky sa uvidi, trebars aj na motor(nezodpovedajuci baterii) ci naslednu reklammaciu, no s takou tenkou strunkou ,co sa ihned rozstrapati sa normalna trava kosit neda
  • Na tu silnu bateriu 40 V, ktora je urcena pre kosacku aj s pohonom som ocakaval odpovedajuci vykon nezodpovedajuci podla mna cene.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25