Recenzie AL-KO

AL-KO Jet 4000 Comfort 112841

AL-KO Jet 4000 Comfort 112841

Pridané: 25. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Super cerpadlo, o nieco modernejsie ako jeho predchodca ktory funguje dodnes bez problemov
  • Kvalitne prevedenie
AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

Overený zákazník hsq-centrum.sk Michal674

Pridané: 21. júna 2023

Zakúpený v hsq-centrum.sk

Za tie peniaze je to ok. Vykon 1400W sa mi ale nepozdava. Dobuducna min 1600W a uz inu znacku napr makitu. (Je to nasa druha kosacka alko na prvej ,,odislo,,lozisko.

AL-KO MT 40 Li, multitool

AL-KO MT 40 Li, multitool

Overený zákazník HOBBY-Németh Jan

Pridané: 21. júna 2023

(naposledy upravené 21. júna 2023)

Dobrá cena aj dodanie

AL-KO HW 1300 Inox 113249

AL-KO HW 1300 Inox 113249

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 19. júna 2023

• Šikovná domáca vodárnička s veľkým výkonom - aj 50 m od studne. Podobnú od tejto značky som mal aj predtým, fungovala asi 4 roky.
  • Táto vodárnička sa už štvrtý krát pokazila v záruke.
  • Vždy ju musím demontovať (aj fitingy), odviesť 41 km do servisu v Trnave a po oprave znova späť, spolu 82 km.
  • Nainštalovať ju, zavodniť a sprevádzkovať.
  • Už druhý krát čerpadlo bželo asi niekoľko hodín nonstop a automatika to nevypla. Poriadne horúce bolo čerpadlo aj 17 lirová nádrž. Keď som to zistil, vypol som čerpadlo zo zásuvky skôr, než zhorelo.
  • Je v záruke, ale štvrtý krát sa mi túto tortúru nechce absolvovať. Ak by som vždy volal inštalatéra na demontáž a potom aj monáž, zaplatil by som mu asi viac, ako za novú vodárničku.

P.S.: Na rozšrobovanie asi treba špeciálny servisácky kľúč, nemôžem sa dostať k nastaveniu spínacích tlakov.
Neviem, čo spravím, či sa dá takýto nepodarok vrátiť.

AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

Overený zákazník HOBBY-Németh Robert

Pridané: 19. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Kvalitný, cenovo výhodný produkt, robí čo má- kosí
AL-KO 5.1 SP-S Easy 113796

AL-KO 5.1 SP-S Easy 113796

Pridané: 14. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Pri prvom použití a porovnávaním s elektrickými kosačkami je s touto kosačkou radosť robiť. Presne toto som od nej očakával
  • Nenašiel som zatiaľ nevýhodu.
ALKO TWIN 11000 Premium

ALKO TWIN 11000 Premium

Overený zákazník Jardin.sk Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2023

Zakúpený v Jardin.sk

• Už 20 rokov používam Alko. Som spokojná.
AL-KO Comfort 51.0 SP-A 119944

AL-KO Comfort 51.0 SP-A 119944

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 9. júna 2023

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Nie je problem pokosit aj vacsiu zahradu
AL-KO Easy Flex GT 2000 113701

AL-KO Easy Flex GT 2000 113701

Overený zákazník Motozahrada.eu Overený zákazník

Pridané: 8. júna 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

• Nemusim tahat kable za sebou, alebo pocuvat hluk motora.
AL-KO Combi Care 38 P Comfort

AL-KO Combi Care 38 P Comfort

Overený zákazník HOBBY-Németh Kvetina

Pridané: 7. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

Vertikutátor nám bol doručený 1.6.2023 a v sobotu 3.6.2023 sme ho hneď aj vyskúšali.
Prevzdušnili sme celý trávnik v záhrade, vyhrabal kopy suchej trávy a burín.
Takže máme vyskúšané, že pracuje výborne.
Sme spokojní.

AL-KO BC 223 B 113692

Overený zákazník Motozahrada.eu Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

krovinorez uz prisiel predmontovany, super rychlo sme montaz dokoncili. Je pomerne lahky a dobre sa s nim naraba. Poradil si aj s hrubymi bodliakmi vysokymi nad 1,5 metra. S krovinorezom sme spokojni

AL-KO Drain 20000 HD 112836

AL-KO Jet 1300 Inox 113248

Overený zákazník MALL.SK Jano

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v MALL.SK

Funguje ako má, splňa to na čo som ho kúpil.

• Funkčný dizajn vyčesávacej kazety.
  • Ľahká manipulácia a ovládateľnosť.
  • Jednoduchá výmena kaziet bez potreby použitia náradia.
  • Menšia výdrž batérie.
  • Pripevnenie koša.

Vertikutátor sa ľahko skladá a zaberá málo miesta. Veľkou výhodou je možnosť výmeny štandardnej vertikutačnej kazety (noža) za pružinovú hrebeňovú kazetu bez potreby skrutkovača, čo je rýchle a jednoduché. Čepele sú tenké a majú správnu veľkosť a vzdialenosť medzi sebou. Vyčesávacia kazeta má tiež ideálne dlhé a pružné pružiny na vyčesávanie, takže trávnik nepoškodíte a nestane sa, že by ste ho namiesto vyčesávania vertikutovali. Výhodou je aj jemné nastavenie hĺbky, môžete vykonávať naozaj hlboké vertikutácie pre úplnú regeneráciu trávnika. Plne nabitá batéria vydrží na cca 100 m2 v prípade vertikutácie krížom (takže plocha ide na 2x), potom je potrebné ju opäť nabiť. Vyčesávanie je energeticky menej náročné. Uchytenie zberného koša by mohlo byť lepšie a pevnejšie, v prípade veľkého množstva plsti alebo vyššej trávy, mokrej pôdy je potrebné často vyprázdňovať ťažký kôš, ktorý dvíha prednú časť stroja. Kvalita vyhotovenia stroja je na špičkovej úrovni a za danú cenu zodpovedá svojmu účelu.

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

Overený zákazník TPD.sk Ewka

Pridané: 30. mája 2023

Zakúpený v TPD.sk

Výborný, ľahký, splnil očakávania.
Výdrž nabitia tak akurát.

• ovládateľnosť
  • dostatočný výkon
  • výdrž batérie
  • vyššia cena

Testované na záhrade s rozlohou 300 m2. Na jedno nabitie batérie (silnejšia) sa mi podarilo ošetriť približne 100 m2. Môže to však byť spôsobené tým, že v tráve bolo veľa machu - zberný kôš som po chvíli radšej zložil, pretože sa v okamihu naplnil a musel som ho stále vyprázdňovať. Nakoniec som materiál z trávnika vyhrabával ručne, čo mi prišlo rýchlejšie. Oceňujem dobrú manévrovateľnosť vďaka nízkej hmotnosti a absencii kábla, nízku hlučnosť.

• Manipulácia

Trávna fréza je vynikajúcim pomocníkom pri starostlivosti o záhradu. Tráva je dokonale prevzdušnená. Ideálny pomocník po zime na udržanie sviežosti trávnika pred ďalšou aplikáciou hnojív a osiva. Jednoduchá manipulácia. Vertikutátor je ľahký a môže ho obsluhovať manželka. Jednoduché uvedenie do prevádzky

• Manipulácia s frézou.
  • Vyššia kupná cena

Tak tu :)

Aku vertikutátor AL-KO 36 V SF 4036 je vynikajúcou voľbou na starostlivosť o trávnik. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a výkonnému motoru dokáže prevzdušniť a vertikutovať trávnik rýchlo a efektívne, čo môžem potvrdiť :). Jeho ergonomický dizajn a jednoduchá manipulácia zaručujú pohodlnú manipuláciu. Systém zberu machu a nečistôt ešte zlepšuje výsledky. Batéria s dlhou výdržou vám umožní pracovať na väčších plochách. Jedinou nevýhodou je vyššia cena v porovnaní s porovnateľnými modelmi na trhu. Celkovo je to skvelý nástroj pre každého, kto chce mať krásny a zdravý trávnik.

• Jednoduché zostavenie
  • Veľký rozsah výškového nastavenia
  • Ovládateľnosť
  • Výdrž batérie
  • Tichý chod
  • Výkon pri najhlbšom nastavení
  • Možnosť príslušenstva
  • Kôš by mohol byť väčší a plastový

Výdrž batérie je dostatočná pre pozemok s rozlohou približne 100 m2. Na väčší pozemok určite dve batérie. Jednoduchá obsluha vďaka nízkej hmotnosti. Veľmi ľahko sa zostavuje a má tichú prevádzku, čo je praktické. Veľmi pekne zbavuje trávu machu a prevzdušňuje ju. Je možné dokúpiť prevzdušňovací valec.

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25