Recenzie Fixed

Dobra kvalita za rozumnu cemu.

Overený zákazník Testuj.to Dominika

Pridané: 25. januára 2023

Zakúpený v Testuj.to

• jednoduché pripojenie zariadenia k nabíjačke
  • rýchle nabíjanie
  • krásny dizajn
  • praktické
  • páči sa mi, že si na to môžem jednoducho položiť Airpody a začnú sa nabíjať
  • nabíjačka hodiniek nie je súčasťou balenia, kľudne by som mala výsledný produkt drahší, ale aby tam bola

Musím sa priznať, že sa mi nedal zložiť stojan a potrebovala somk tomu mužskú silu. Bála som sa, že niečo zlomím. Ale po zložení som viac ako spokojná! Všetko sa nabíja pekne silno súčasne. Akurát keď zložím mobil, nabíjačka zostane vždy prilepená k telefónu. Ale dizajn na nočný stolík je "must have"!

FIXED Full-Cover pre Samsung Galaxy A33 5G čierne FIXGFA-873-BK

FIXED Full-Cover pre Samsung Galaxy A33 5G čierne FIXGFA-873-BK

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 25. januára 2023

• Dobrá lepivosť
  • Sedí aj s púzdrom

Pokrýva cely displej. Sedí aj s puzdrom. Dobré sa nalepilo. Do 2 hodín bublinky boli fuč.

Overený zákazník Testuj.to Ondrej

• Iba jeden vstup v podobe USB C
  • Odnímateľný magsafe puk
  • Matný povrch zachytáva odtlačky

Na nabíjačke ma zaujala kompaktnosť a jednoduchý funkčný vzhľad, so zaujímavou vychytávkou v podobe odnímateľného puku magsafe, vďaka čomu vzniká samostatná magsafe nabíjačka pre telefon, čo umožňuje podľa premeniť stojan na plnohodnotnú a samostatnú nabíjačku magsafe podľa potreby. Samotná nabíjacia stanica nebzučí, čo ocení každý, kto bude mať túto stanicu na nočnom stolíku.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• dizajn
  • výkon
  • stabilita
  • jednoduchá inštalácia

Nabíjačka má moderný dizajn, kvalitnú konštrukciu a po vložení telefónu na nabíjačku sa začne nabíjať okamžite, nie je potrebné hľadať "vhodnú pozíciu" ako u podobných nabíjačiek od konkurencie, s ktorými som už mala skúsenosti. Používam ju na nabíjanie telefónu, slúchadiel a hodiniek súčasne a je vždy maximálne stabilná.

Overený zákazník Testuj.to Karolína

• Jednoduchá montáž
  • Nabíjanie 3x zariadenia súčasne
  • Dizajnový vzhľad
  • Nabíjaciu časť pre mobil je potrebné zacvaknúť silnejšie a bála som sa, aby som to neodlomila :)

Bezdrôtová nabíjačka je veľmi praktická, pretože môžete nabíjať telefón, bezdrôtové slúchadlá a hodinky súčasne. Montáž je jednoduchá a veľkým plusom tiež je, že slúži aj ako dizajnový doplnok nočného stolíka :) Určite praktické na cestovanie, nemusíte brať 3x zariadenia a k tomu niekoľko káblov.

• Široký výber a ponúka tovaru
FIXED Nylon Strap na Apple Watch 42 mm/44 mm čierny FIXNST-434-BK

FIXED Nylon Strap na Apple Watch 42 mm/44 mm čierny FIXNST-434-BK

Overený zákazník Alza.sk Alex

Zakúpený v Alza.sk

• Ramienok nesedí na hodinkách, nôžky na zaklapnitie vytrčaju

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 23. januára 2023

• Sila magnetu
  • Dizajn
  • Chýbajúci adaptér
  • Chýbajúca nabíjačka hodiniek

Nabíjačka MagPowerstation nabíja veľmi dobre a rýchlo. Magnet je silný a nabíja aj cez hrubší kryt na telefóne. Nabíjačka neobsahuje adaptér a nabíjačku hodiniek - tú si člověk musí dať svoju. Vizuálne je nabíjačka jednoduchá a elegantná, hodí sa všade.

FIXED FIXC15-2UL-WH

FIXED Nylon Strap na Apple Watch 42 mm/44 mm modrý FIXNST-434-NEBL

FIXED Nylon Strap na Apple Watch 42 mm/44 mm modrý FIXNST-434-NEBL

Overený zákazník Alza.sk MB

Pridané: 22. januára 2023

(naposledy upravené 22. januára 2023)

Zakúpený v Alza.sk

It doesn’t fit to apple watch. It’s to wide.

Overený zákazník Testuj.to Imrich

Zakúpený v Testuj.to

• Nabíjanie telefónu, hodiniek aj slúchadiel v jednom kroku
  • Vzhľad
  • Rýchlosť nabíjania
  • Nevýhodou je, že človek musí obetovať kábel pre hodinky a zabudovať ho do stojana
  • Telefón sa mierne prehrieval, ale nič extra

Bezdrôtová nabíjačka Magpowerstation od značky FIXED ma nadchla. Jednoduché nabíjanie telefónu, hodiniek a slúchadiel v jednom kroku. Stačí len pripevniť nosnú konzolu a zapojiť ju do zásuvky. Nabíjanie prebieha rýchlo. Jedinou nevýhodou je, že človek musí obetovať kábel pre hodinky a zabudovať ho do stojana . Inak som bol spokojný. Vzhľad a dizajn špičkový.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

Zakúpený v Testuj.to

• Dômyselne skrytý kábel na nabíjanie hodiniek
  • Jemný povrch, ktorý nepoškriabe zariadenie
  • LED indikácia nabíjania
  • Adaptér mohol byť súčasťou balenia

Elegantné bezdrôtové nabíjanie pre tri zariadenia naraz. Plocha na slúchadlá zvláda tiež nabiť telefón (11 pro). Na Apple Watch je potrebné vložiť vlastnú nabíjačku, nie je súčasťou balenia, rovnako ako adaptér, ale všetko fungovalo s pripojením k PoweCube. MagSafe je možné vybrať zo základne a použiť samostatne len na nabíjanie telefónu.

Overený zákazník Testuj.to Ondrej

Zakúpený v Testuj.to

• Funkčnosť nabíjania všetkých 3 produktov naraz, telefónu, hodiniek, slúchadiel

Nabíjačka je strašne pohodlná, do telefónu nemusím vkladať žiadny kábel, jednoducho ho položím a už sa nabíja, je to úplne iný rozmer používania telefónu, dokáže tiež nabíjať slúchadlá bezdrôtovo a aj hodinky Tiež bezdrôtovo a je to absolútne super, človek nemusí neustále hľadať pre každý produkt samostatnú nabíjačku a veľmi sa mi páči, že je to všetko v jednom výrobku

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 19. januára 2023

• Spracovanie a dizajn
  • Možnosť vloženia originálnej nabíjačky na hodinky
  • Odnímateľná podložka Magsafe
  • 3v1
  • Možnosť rozloženia pri balení na dovolenku
  • Dodáva sa bez adaptéra
  • Ostrý uhol pre dobíjanie hodiniek

Dobre spracovaná nabíjačka, ktorá nič nepredstiera a spĺňa očakávania. Stanica je rozkladacia, takže balenie na cestovanie je oveľa jednoduchšie, viem, pretože som niekoľkokrát balil neskladaciu. Vďaka tomu môže byť nabíjacia plocha pre iPhone použitá ako samostatná podložka Magsafe, čo oceňujem. Nabíjanie hodiniek je možné len vložením pôvodného nabíjacieho puku, ktorý je dodávaný s hodinkami. Neberiem to ako prekážku, práve naopak. Väčšina integrovaných nabíjačiek mala problém s prerušovaním dobíjania, alebo ako moja bývalá stanica od iného výrobcu, ktorá nedokázala nabiť iWatch Ultra ani po niekoľkých hodinách naplno. Sekundárna nabíjacia plocha je pekne orámovaná silikónovým rámom, takže AirPods si hneď nájdu perfektnú polohu. Celkovo to prekročilo moje očakávania a za danú cenu môžem len odporučiť.

Overený zákazník Testuj.to Vendula

Pridané: 19. januára 2023

• Farba
  • Veľkosť
  • Priestor na uloženie AW kábla by mohol byť väčší

Hneď po prvom vyskúšaní bezdrôtovej nabíjačky MagPowerstatiom od značky Fixed som si nabíjačku veľmi obľúbila, je veľmi praktická, pretože nabije všetky moje zariadenia Apple naraz a to veľmi rýchlo! Matná čierna farba je absolútne super. Pokiaľ ide o skladanie, bolo to jednoduché, všetko do seba pekne zapadalo. Nabíjačku odporúčam každému, kto používa viac zariadení Apple.

FIXED na Samsung Galaxy A50/A30s FIXGFA-458-BK

FIXED na Samsung Galaxy A50/A30s FIXGFA-458-BK

Overený zákazník Alza.sk Mino

Pridané: 18. januára 2023

• Bezproblémová aplikácia
  • Mohlo by to byť o niečo lacnejšie.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 17. januára 2023

• Vzhľad
  • Multifunkčnosť
  • Rýchlosť nabíjania

Nabíjacia stanica Fixed Magpowerstation je pre mňa úžasná. Najviac sa mi na nej páči jej multifunkčnosť. Dokáže pomerne rýchlo nabiť viac zariadení (iPhone, Airpods, Applewatch) od spoločnosti Apple naraz. Okrem toho je jej dizajn jednoduchý a hodí sa do každého interiéru.

Fixed FIXSM-SMS-YL

Fixed FIXSM-SMS-YL

Overený zákazník Alza.sk PETER

Pridané: 17. januára 2023

• Všetko funguje ako má
  • Žerie baterku
  • Jedno zariadenie mám v peňaženke a ak si ju dám do zadného vrecka, stlačí sa občas tlačítko a začne pípať. Nemám ale model určený do peňaženky a väčšinou ju ani nenosím vo vrecku.

Na základe negatívnych recenzii som mal obavy. Prvé zariadenie som dostal ako darček, ale keďže všetko fungovalo ako má aj na mojom Androide aj na manželkinom iPhone, dokúpil som ďalšie dvojbalenie. Celkovo mám 4 kusy a zatiaľ nie je problém ani s jedným. Vyššiu spotrebu batérie riešim tak, že aplikáciu zapnem až pri odchode z domu.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25