Recenzie LAMAX

LAMAX X3.1 Atlas

Overený zákazník Andrea Shop Karol

Pridané: včera, 15:39

Zakúpený v Andrea Shop

• Balenie obsahovalo viacero držiakov (na bicykel, helmu, popruhy..), hodinky s funkciami na fotenie, točenie či prezeranie TF karty pre ovládanie na diaľku. Vodotesný obal.
  • Kvalita vide aj fotiek je vysoká a kvalita uspokojivá
  • Možnosť nastavenia vypnutia displeja počas natáčania šetrí baterku.
  • fotenie so samospúsťou ale aj v pravidelných intervaloch (vie nahradiť klasickú fotopascu)
  • Pre odstránenie ruchov, viete vypnúť zbytočné ledky alebo zvuky (z fotenia či točenia videa), takže zariadenie je nehlučné a neupozorňuje na seba
  • Celkovo je to maličký foťáčik/kamerka, spolu s ochranným krytom a popruhmi sa mení na GoPro kameru na vašej helme, či hrudi, alebo na bicykli.

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: včera, 08:10

(naposledy upravené včera, 08:11)

Zakúpený v Pilulka.sk

Ten druhý reprak prisiel rovnaky a mal byť iny

LAMAX T10

• dostatocne hlasny
  • maly
  • lahky
  • dlha vydrz na bateriu
  • prehrava aj usb a microSD karty

LAMAX Street2 je maly a stylovy prenosny bluetooth reproduktor. Reproduktor je dostatocne vykonny a prehrava hudbu na vysokej urovni. Vydrz na bateriu je nadpriemerna a nesklame Vas. Spracovanie je na vysokej urovni, pricom tento reproduktor zvladol uz njeden pad a to bez akejkolvej ujmy. Tento bluetooth reproduktor vyuzivam najma na prehravanie hudby z telefonu, pripojenie cez bluetooth je pritom bezproblemove a stabilne. Pricom naposledy pripojeny telefon sa dokaze automaticky pripojit a bezproblemovo prehravat hudbu napr. z spotify ci youtube.

Overený zákazník Alza.sk Fedo

Pridané: 25. apríla 2024

• Dobrý zvuk, výdrž batérie
  • Nie je vidieť stav vybitia baterie

Nie je vidieť práve naladenu stanicu-stacil by malý display. Možno RDS

LAMAX Muse2

LAMAX Muse2

Overený zákazník Alza.sk Myshkin

Pridané: 21. apríla 2024

• Pomer cena kvalita
  • Celkovo dobrý zvuk
  • Najnamahanejsia časť vystužená kovovým pásom
  • Slabšia reprodukcia vysokých tónov
  • Málo citlivý mikrofón

Pri danom pomere cena/kvalita naozaj veľmi dobre sluchátka. Sú to už tretie sluchátka Lamax v danej triede a všetky boli spoľahlivé. Vhodné na každú príležitosť, okrem telefonovania, vzhľadom na spomínaný malo citlivý mikrofón.
Celkovo som s výrobkami Lamax spokojný. Mám aj bezdrôtové štuplové sluchátka a 2 bluetooth reproduktory.

Overený zákazník PGS.sk LuCas

Pridané: 21. apríla 2024

(naposledy upravené 21. apríla 2024)

Zakúpený v PGS.sk

• Čistota zvuku, cena
  • Trošku vädčší nad moje očakávania
Lamax Sounder 2 Mini

Lamax Sounder 2 Mini

Pridané: 20. apríla 2024

• kvalitny zvuk
  • dostacujuci vykon (15 W)
  • pekny dizajn
  • male rozmery
  • nizka hmotnost
  • dlha vydrz baterie

Lamax sounder 2 mini je maly, stylovy a pritom velmi vykonny bluetooth reproduktor. Reprodukcia zvuku je kvalitna. Vzhladom k cene je to uzasny reproduktor. Jeho kupu neolutujete, je to vyborny reproduktor na kazdodenne pocuvanie hudby na ci uz doma alebo v praci.

Pridané: 20. apríla 2024

• velmi dobry zvuk
  • silný zvukový výkon až 50 W
  • odolnost voci vode
  • bezproblemove pripojenie
  • automaticke parovanie s telefonom po opatovnom spusteni reproduktoru
  • dlha vydrz na bateriu
  • skvela cena
  • velmi pekny dizajn
  • ak by existovala aplikacia s ekvalizerom k tomuto reproduktoru, bolo by to dokonale (avsak toto nepovazujem za negativum)

Lamax sounder 2 max je vyborny prenosny reproduktor, vzhladom na svoj vysoky vykon je relativne maly, co je obrovska vyhoda. Svojim zvukovym prejavom sa nenecha zahanbit ani proti radovo drahsim znackam.
S bluetooth reproduktormi znacky lamax mam len velmi dobre skusenosti a sounder 2 max ma nesklamal.
Reproduktor sounder 2 max ma velmi pekny dizajn, ovladanie je jednoduche a obsahuje 2 rezimy prehravania tzv. 3d rezim alebo super bass rezim (prepinanie pomocou tlacitka na zapnutie/vypnutie).
Reproduktor sa nabija pomocou usb c kabla, takze toto zariadenie dobijete rychlo a jednoducho kdekolvek.
Reproduktor sa hodi pre kazdu prilezitost či uz doma, na zahrade alebo na sprijemnenie vecera s kamaratmi.

LAMAX Heroes Guard1

LAMAX Heroes Guard1

Overený zákazník Alza.sk Laci Batoch

Pridané: 16. apríla 2024

Super

Lamax E-Scooter S 11600

Lamax E-Scooter S 11600

Pridané: 9. apríla 2024

(naposledy upravené 12. apríla 2024)

• Pevna konstrukcia
  • Stabilna
  • Pekny dizajn
  • Plynule a spolahlive brzdenie
  • Uzivatelsky prijemna aplikacia
  • Moznost nastavenia tempomatu na dlhsich rovnych trasach
  • Dojazd aj 40 km
  • Bezdusove pneumatiky
  • Ziadne

Kolobezka je pri jazde stabilna a clovek ma z nej pocit ze stoji na niecom naozaj robustnom nepoddajnom, nic nevrzga. Na pohlad tiez dobre vyzera a vnoci je jazdec videny aj na zaklade reflexnych prvkov umiestnenych na roznych miestach. Celkovo je pocit z jazdy na nej prijemny a pri brzdeni nemam pocit ze by kolobezkou trhlo, ale brzdny ucinok je pekne pozvolny s dostatocnou brzdnou silou, ktora kolobezku ihned spomali aj z predpisanych 25 km/h. S kolobezkou som zvladla celkom svizne aj strmsi kopec. Kolobezka ma moznost nastavenia dvoch rezimov jazdy (Sport/Eco). Pri tom ekonomickejsom si vie jazdec predlzit dojazd a nemusi davat pozor na to ako silno stlaca "plynovu" packu. Displej je dobre citatelny aj na slnku.

Jedine co by som vytkla, ale to nie je chyba kolobezky ako takej, je chybajuci manual pre nejake drobne servisne ukony kdekolvek na internete, ktory by uzivatelovi pomohol pri jej beznejsom servisovani. Niektore ukony maju svoje specifika a clovek musi na ne takto dochadzat sam alebo aj kvoli drobnym ukonom zajst s kolobezkou do servisu.

Lamax E-Scooter LMXESBAG skořepinová brašna

Lamax E-Scooter LMXESBAG skořepinová brašna

Pridané: 8. apríla 2024

• Pevna
  • Kompatna
  • Dobre vyzera
  • Dostatocny ulozny priestor
  • Karabinka na kluce vnutri

Dostatocne velka brasna, do ktorej sa vela zmesti. Da sa velmi dobre uchytit na kolobezku, brasna teda pri jazde nepoletuje hore dole alebo zo strany na stranu. Obal je dostatocne pevny. Zips je s pogumovanou povrchovou upravou, co prida na vodotesnosti, do brasne teda voda len tak lahko neprenikne, Vnutri je priehradka, ktora ako tak zorganizuje vnutorny priestor. Plus tu najdeme aj karabinku na kluce, ktora mne velmi vyhovuje, lebo nemusim kluce hladat medzi ostatnymi vecami v nej,

Pridané: 3. apríla 2024

tento reproduktor ma sprevadza po vseliakych akciach ci na stavbe ci na bycikli a musim uznat ze zvuk je peckovy,este som si objednal jeden taky isty aby som ich mohol sparovat a aby bol zvuk silnejsi,dokonca aj pri pridani hlasitosti nejako extra nerezonuje,je odolny aj voci padu padol mi zoparkrat z 2 m vysky a nic sa nedeje fakt suprova vec a najsuprovejsia je ze moze prehravat priamo z micro sd karty-ja mam 128g a krasne to nacitava fakt peckovy repracik

LAMAX PartyBoomBox500

LAMAX Sentinel2

LAMAX Sentinel2

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. marca 2024

(naposledy upravené 27. marca 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Za menej peňazí veľa muziky
LAMAX Journey 12000mAh

• Ideálna kapacita
  • Solarne nabijane
  • USB C
  • Odolnosť.

Vyhovuje mojim potrebám. Kapacita postačujúca, vzhľadom na hmotnosť viac ani nie je treba. Funkčnosť solárneho dobíjania som ešte neotestoval. Kvalita vyhotovenia veľmi dobrá, odolný kryt. Karabinka na prepnutie na ruksak. Kábel na dobíjanie súčasťou balenia.

LAMAX Dots3

• cena/výkon
  • zatial nic

Overený zákazník Andrea Shop Robo

Pridané: 8. marca 2024

(naposledy upravené 9. marca 2024)

Zakúpený v Andrea Shop

• Vynikajúci Stero & video
  • Neviem

Overený zákazník LAMAX-Electronics.com Dušan

Pridané: 4. marca 2024

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

Jeden produkt som dostal darom, druhý som si následne, po skúsenostiach s prvým, kúpil. Je to potrebné rozvádzať bližšie? To je to najlepšie hodnotenie.

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25